mgr Katarzyna Kopczak-Zagórna

Psychoterapeuta

Serdecznie polecam każdemu, kto szuka terapeuty. Pani Kasia jest niezwykle sympatyczną osobą, bez niepotrzebnego, psychologicznego zadęcia i co dla mnie było bardzo ważne - z poczuciem humoru. Terapia u pani Kasi to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Mimo, że nie trwała długo, bardzo skutecznie zmieniła moje patrzenie na siebie i innych ludzi. Serdecznie pozdrawiam

Wizytę u Pani Kasi polecam każdemu kto znalazł się na życiowym zakręcie z różnego powodu. Wydawałoby się, że to tylko "zwykłe" rozmowy a jednak pomogły mi one stanąć na nogi, zrozumieć, że na wiele rzeczy nie mam wpływu i stać się silniejszą. Warto dodać, że Pani Kasia jest nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie ale również przemiłym, ciepłym człowiekiem bez tworzenia niepotrzebnego dystansu.

Przed pierwszą wizytą byłem pełen obaw, co do efektów tego rodzaju terapii, ale moje wątpliwości szybko zostały rozwiane przez wyjątkowe podejście Pani Kasi. To naprawdę wyjątkowy fachowiec w tej dziedzinie. Polecam wszystkim, którzy są w potrzebie, a wciąż się wahają. Dziękuję Pani Kasiu za wszystko ! Pozdrawiam, Adam

Polecam wszystkim, którzy są w potrzebie, a wciąż się wahają.
Dziękuję Pani Kasiu za wszystko !
Pozdrawiam, Adam

Pani Katarzyna pomogła mi w bardzo trudnym momencie życia. Przeprowadziła mnie z pustki w pełnię. Potem wielokrotnie była dla mnie inspiracją do rozwoju. Polecam zarówno w kryzysach, jak również w sprawach dotyczących kłopotów np. ze zmianą pracy, konfliktami w życiu zawodowym i rodzinnym. Świetny terapeuta, trener osobisty i mediator. Patrycja.

Pani Katarzyna jest najlepszym terapeutą, jakiego znam. Wiem, co mówię, byłem już u paru. Kilka miesięcy temu czułem, że życie nie mam sensu. Dziewczyna mnie rzuciła, zwolnili z pracy...Teraz sam jestem zadziwiony tym, jak zmienia się moje spojrzenie na świat z każdą wizytą. SERDECZNIE POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Katowice"?

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA

Poradnia Osobista
Sikorskiego 40/2

Tomasz Jaksik

Psychoterapeuta
Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice
Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej