dr Katarzyna Korona

Ginekolog

Polecam Panią Kasię w 100 %. Świetna lekarka, rzeczowa, zaangażowana, bardzo sympatyczna i co najważniejsze z fantastycznym podejściem do pacjenta. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Życzę wszystkim aby tylko takich lekarzy spotykali na swojej drodze :)

Pani Katarzyna jest sympatyczną, uprzejmą i cierpliwą lekarką. Wielokrotnie bywałam u Niej na wizytach i zawsze wspominam je pozytywnie. Oferuje tyle czasu, ile pacjent potrzebuje i nie bagatelizuje żadnego problemu. Polecam!

Zdecydowałam się prowadzić moją drugą ciążę u dr Korony w Medicoverze. W 30 tc, w przeddzień wizyty, na której miała zostać podjęta decyzja co dalej - ponieważ jest to ciąża z komplikacjami, położna poinformowała mnie, że Pani doktor nie przyjmuje i nie będzie przyjmować już pacjentek. na liście Medicover online również zniknęła z pracowników. To skandal!!! Pani doktor nie odbiera telefonów i nie ma z nią kontaktu. Szanowna Pani Doktor - tak się nie traktuje swoich pacjentów tym bardziej, jeśli ma się świadomość, że ciąża jest zagrożona i trzeba pacjentce pomóc donieść ciążę do końca. Kumplostwo w gabinecie, jakie Pani stosuje ma służyć pytam się czemu? Dobrym opiniom w internecie? Opinie to jedno, a rzeczywistość to drugie. Bardzo się zawiodłam, a przyznam szczerze, że w życiu się tego nie spodziewałam. Ostrzegam, ciężarne nie ufajcie tej lekarce bo jak będzie Wam trzeba lekarza to możecie się zawieść podobnie jak ja.

Wizyta odbyła się w Medicover w Katowicach. W moim odczuciu Pani dr Korona ma podejście do pacjenta takie jakie powinien mieć każdy lekarz -miła, pomocna, zainteresowana problemem z jakim przychodzi do Niej pacjent, odpowiada na wszystkie pytania. Zleca dodatkowe badania, nie bagatelizuje problemu. Dodatkowo wizyta u Pani doktor przebiega przyjemnie i bezboleśnie. Polecam wszystkim serdecznie! Pani doktor po dzisiejszej wizycie będzie na pewno moim lekarzem prowadzącym.

Naprawdę super lekarz! Pani doktor, jest bardzo kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu i zawsze człowiek po wizycie u niej czuje się zaopiekowany. Ponieważ jest bardzo bezpośrednia i otwarta podczas wizyty zawsze panuje niemalże przyjacielska atmosfera. Pani doktor prowadziła moją ciąże i robiła mi cesarkę i tylko dzięki jej intuicji i zaangażowaniu wszystko dobrze się skończyło i dziś mogę się cieszyć moją córeczką :) Jestem jej ogromnie za wszystko wdzięczna i każdemu gorąco polecam bo jest prawdziwym lekarzem z powołania!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bytom"?

Stefana Batorego 18
Bytom

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita