Lekarze Słubice

dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

Chirurgia Plastyczna E.A.Barańscy s.c.
Krzywoustego 1
69-100 Słubice

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jerzy Giża

Poradnie Specjalistyczne
Nadodrzańska 6
69-100 Słubice

Według mnie rewelacyjny lekarz. Kompetentny, konkretny, a jednocześnie empatyczny i bardzo miły. Dobra atmosfera, przez co stres związany z wizytą ulega zmniejszeniu. Można porozmawiać bez skrępowania. Lekarz na poziomie, wielu lekarzy powinno brać przykład, a służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

lekarz Antoni Bońkowski

AnMed Praktyka Lekarska Antoni Bońkowski
Krzywoustego 1
69-10 Słubice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Wojciech Tartanus

Ul. Lisia 24
69-100 Słubice

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja ciaze.delikatny, taktowany,profesjonalny! Jedyny minus to brak KTG ale reszta ok. Polecam
Opinia dodana przez: Patisonnn

mgr Aleksandra Grudzińska

Psycholog

Novis Consulting
Galeria JEDYNKA, lokal 17
69-100 Słubice

Bardzo profesionalnie podchodzi do mojego problemu i mam zamiar chodzić na wizytu aż do skutku

lekarz Katarzyna Korpusińska

NZOZ Szpital Powiatowy
ul. Nadodrzańska 6
60-470 Słubice

bardzo dobry lekarz.w razie watpliowsci konsultuje się z inny lekarzami.Sumienna.gratulacje oby więcej takich lekarzy.pozdrawiam
Opinia dodana przez: Marcin

Janusz Maziuk

nadodrzańska 4/9
69-100 Słubice

Polecam Doktora Maziuka każdej kobiecie, która zmaga się z jakimikolwiek problemami. Oddając się pod opiekę Pana Doktora, może czuć się spokojna, ponieważ doktor jest dokładnym i profesjonalnym specjalistą. Każda diagnoza była trafna, a wprowadzone to tego natychmiast działania dały szybko dobre efekty.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Bronisław Górski

Gabinet
Mickiewicza 6
Słubice

Byłem u dr n.med.Bronisława Górskiego z córką na wizycie.Córka miała wykonany zabieg metodą kriochirurgii brodawki reki. Jestem bardzo zadowolony ,ponieważ już po jednym zabiegu zmiana została całkowicie wyleczona.Doktor Bronisław Górski jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym i bardzo starającym się pomóc choremu. W pełni podzielam opinie tych ,którzy polecają innym i ja również będę polecał potencjalnym pacjentom.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Anna Zawadzka-Bandura

Kardiolog

" DENTAL - CLINIKA " Spółka z o.o. w Słubicach
Wodna 7C
69-100 Słubice

NIE POLECAM tej Pani doktor! Byłam u niej dwa razy na przestrzeni kilku lat i zawsze mój problem bagatelizowała - zalecając mi ...ćwiczenia fizyczne. Mam wysokie tętno - 100 i powyżej. Niedawno trafiłam do innego lekarza, który zlecił kompleksowe badania i okazało się, że mam guzy na tarczycy! Straciłam 7 lat, podczas których mogłam się wyleczyć! Pani doktor jest bardzo droga i lubi leczyć przypadki typowe - starsi ludzie z ...

lekarz Jerzy Kempa

Chirurg ogólny, Ginekolog

ul.Słowackiego11b
69-100 Słubice

Cale zycie bylam pacjentka dr.Kepy od 22-go roku zycia az do teraz gdy mam 56 lat.Jest dla mnie jednym z najlepszych lekarzy.Wiem ze obecnie jest bardzo chory ale trzymam za niego kciuki i modle sie za niego.Mam nadzieje ze jeszcze bede mogla go zobaczyc w zdrowiu.Jako doktora polecam
Opinia dodana przez: barbara

dr Anita Ryfun-Hnatyszyn

gabinet okulistyczny
Mickiewicza 5 pok.111
69-100 Słubice

Pani Anita jest "miłym i przyjaznym" fachowcem. Uprzjmość i podejście do pacjenta - ma to - co jest bardzo waże. Krystyna.

lekarz Agnieszka Klincewicz

Sienkiewicza 50a
69-100 Słubice

Lekarz, który nie tylko budzi zaufanie rodzica, ale skutecznie leczy małych pacjentów.

dr n. med. Michał Piotr Kędzierski

Traumatolog, Ortopeda

nadodrzańska 4/9
69-100 Słubice

Wspaniały lekarz ale również jako człowiek uśmiechnięty przyjemny a przede wszystkim bardzo dobry specjalista od leczenia kręgosłupów .Pan dr wykonywał zabiegi u moich rodziców staruszków obydwoje połamali kręg I obydwóch dr przyjął razem na oddział I w tym samym dniu zrobił zabieg i mamie i tacie wspaniały człowiek nie patrzy czy to młody czy stary człowiek a tym bardziej staremu bardzo pomaga żeby pożyli jeszcze trochę bez bólu polecam bardzo ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dagmara Nawarra-Karowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SANUS"
ulica Płocka 46
09-533 Słubice

Lekarka niezainteresowana pacjentem, zero dociekliwości. Byle wypisać lek (często nietrafiony) i do widzenia! Do tego nieuprzejma.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Michał Bielecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

Słubice

Lekarz??? to jest Dr nauk medycznych? Na taki tytuł nie wystarczy się tylko uczyć ale i mieć pewną kulturę osobistą. Nie polecam nikomu!!! traktuje ludzi i dzieci na sztukę im więcej tym lepiej... Nie rozumiem po co takich trzymają... Jako pracownik Apteki dzwonie do Gabinetu przedstawiam się i proszę o chwile rozmowy z dr (brak antybiotyku który wypisał w obrębie 50km) i słyszę w słuchawce powiedz że mnie fizycznie nie ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Zbigniew Moszczuk

Sienkiewicza 50a
69-100 Słubice

Doktor Moszczuk jest bardzo dobrym lekarzem, bardzo zaangażowanym. Zawsze przyjmuje w naglych wypadkach. Stawia trafne diagnozy i przejmuje sie pacjentem. Wiecej takich lekarzy.

lek. stom. Bartosz Jurenko

Impladent Clinic Indywidualna Praktyka Lekarska Bartosz Jurenko
ul. Słowackiego 1
Słubice

Niesamowite umiejętności Pana Doktora oraz indywidualne podejście do pacjenta, moja oczekiwania spełnione w 100 %. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Sebastian

lek. med. Jerzy Czajkowski

Neurolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Neurologiczna Jerzy Czajkowski
Nadodrzańska 5/1
69-100 Słubice

Człowiek niezrównoważony, etyka lekarska na poziomie zerowym, kontrowersyjne metody leczenia, przedziwny człowiek. Pacjent nie czuje się komfortowo podczas wizyty, potrafi potraktować z góry i umniejszyć. Zdecydowanie nie polecam
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Czesław Anusewicz

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Czesław Anusewicz
Mieszka I 8
56-700 Słubice

polecam, spokojny i opanowany, poprawił mi ząb po konkurencji, wyleczony zostałem profesjonalnie...

lekarz Zdzisław Startek

Lekarz rodzinny

ZDROWIE
69-100 Słubice

dobry doświadczony lekarz,na krótkiej wizycie dał mi właściwe leki i już za 2 dni byłem prawie całkiem zdrowy,dodatkowo dostałem maść na moje stare dolegliwości skórne i ni mam już problemu ze skórą