lekarz Katarzyna Kralkowska-Sowa

Lekarz rodzinny, Pediatra

Byłam z 1,5 rocznym synkiem u pani doktor stwierdziła że złapał jakiegoś wirusa i kazała wrócić jeśli temp po 3 dniach będzie nadal się utrzymywać, poszliśmy z dzieckiem do pediatry bo pani doktor jest lekarzem rodzinnym, okazało się że syna ma zapalnie ucha, a pani doktor niestety na wizycie nie zbadała mu uszu Gdyby dziecko było dokładnie zbadane odrazu mogłoby być leczone i nie musiało tyle cierpieć :-(

Pani Kasia jest bardzo dobrym lekarzem.Ma wspaniałe podejście do dzieci.Dużo tłumaczy o chorobie.Zawsze od Pani doktor wychodzi sie usmiechnietym.Jako jedna z wielu lekarzy u ktorych byłam,pomogła mojemu dziecku.Naprawde godna polecenia.

Bardzo dobry lekarz , godny zaufania , ogromna wiedza i wielkie serce . Prawdziwy rodzinny lekarz .

Pani dr.Sowa jest przestmpatyczną i miłą osobą. Poświęca dużo czasu pacjentowi,nawet czas poza godzinami pracy.

Jest to rewelacyjny lekarz, całym sercem poświęcający się pacjentowi. Bardzo trafne diagnozy. Zdecydowanie polecam, nie spotkałam się z lepszym, szczególnie jeśli chodzi o małe dzieci.

Pani doktor jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Świetnie wytłumaczyła sposób leczenia, który szybko pomógł mi wrócić do normalnego trybu życia.

Pani Doktor nie rozpoznala u mojego dziecka groznego zapalenia pluc mimo 3 wizyt. Skonczylo sie w szpitalu o 4 rano w niedziele po tym jak goraczka nie ustepowala. Pani doktor twierdzila ze to zwyczajne przeziebienie... Owszem Pani Doktor jest zawsze mila i uprzejma ale watpie czy ma odpowiednie kwalifikacje. Kolezanka mi ja polecila jako swietnego lekarza rodzinnego lepszego od pediatry. Pani Doktor pediatra nie jest, nie jest takze godnym zaufania lekarzem i niestety sie o tym z mezem przekonalismy. Nie zycze nikomu takiego strachu o zycie dziecka jaki mi przezylismy...

Pani doktor przyjmuje teraz na Zakładowej 86, poradnia usamed

Pani doktor przyjmuje teraz na Zakładowej 86, poradnia usamed

Wspaniały lekarz i człowiek. Mam dwójkę dzieci które uwielbiają Panią Doktor. Zawsze trafna diagnoza zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych, antybiotyk przepisuje tylko w ostateczności. Całą rodziną leczymy się u Pani Doktor. Pani Kasia jest lekarzem rodzinnym ale z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić iż jest lepszym specjalistą niż nie jeden pediatra.

KONKRENY LEKARZ NIE SRASZY CHOROBA LECZ JA TLUMACZY REWELACJNE PODEJSCIE DO DZIECI CZAS WIZYTY JEST W CALOSCI DLA PACJENA REWELACJA-NIESTETY ODESZLA PANI DOKTOR Z MOJEJ PORADNI PROSZE O PODANIE MIEJSCA PRACY -POZDRAWIAM