lekarz Katarzyna Kubicka

2,9
2,9
2,5
2,5

Nieuprzejma pani doktor, nie mogliśmy skonsultować z nią diagnostyki na oddziale i zostaliśmy okrzyczani za jakąkolwiek próbę porozumienia się.

Absolutnie unikać tego lekarza. Choruje na SM i trafiłem do tej osoby. Dzwoni do mnie i nie przedstawia się, tylko wręcz krzyczy na mnie, ze nie mam jakichś, których nawet nie wiem czy mam mieć, dokumentow. Umawia się na podanie leku na oddziale w którym pracuje, gdy przyjeżdżam twierdzi, ze nie poda leku, bo trzeba zrobić diagnostykę. Przyjazd niepotrzebny, bo chce aby przyjechać za kilka dni. Chce aby zrobić badania dodatkowe ale nie wypisuje skierowania. W przypadku SM czas ma znaczenie a ten lekarz szasta czasem chorej osoby. Jest nieprofesjonalna, niegrzeczna a wręcz chamska. Ale to wszystko nic, gdy się jest chorym…. Tej osobie nie zależy na drugim człowieku. Unikać tej kobiety! Od pierwszego kontaktu chamskie podejście i tak trwa cały czas.

Bardzo niegrzeczna-pacjenta traktuje przedmiotowo.Nigdy wiecej kontaktow z ta pania

ZGADZAM SIE CAŁKOWICIE Z PIERWSZYM KOMENTARZEM PODEJRZEWAM ZE TRZY NASTEPNE SĄ NAPISANE PRZEZ RODZINE LUB ZNAJOMYCH TEJ PANI

Lekarz niemiły, nie uprzejmy ,robi straszną laskę że odpowie ,nie doradzi, nie pomoże rodzinie pacjenta w ciężkich i kłopotliwych sytuacjach, zapomina że jest w pracy. Bardzo niedyskretna. Koszmar!!!!!!!!

Lekarz z powołania. Empatyczna, ciepła, miła. Bardzo cierpliwa i wnikliwa. Niesamowicie troszczy się o swoich pacjentów. Polecam tego lekarza. Albina Król

Albina Król

oceniam bardzo dobrze pracę i postawę pani doktor