mgr Katarzyna Kucewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Świetna, doświadczona, choć młoda psychoterapeutka. Panią Kasię polecił mi kolega, który uczestniczył w terapii po rozwodzie. Ja także miałem nieciekawą sytuację z dziewczyną i ze sobą samym, ale dzięki tej terapeutce naprawdę się ogarnąłem. Polecam.

Cudowna osoba i świetny psycholog. Pomaga znaleźć i wydobyć z siebie dobrą energię!

Pani Katarzyna to bardzo ciepła i kompetentna psychoterapeutka, idealna osoba do pracy z chorymi- cierpliwa, życzliwa, rozswietlajaca drogę w ciemności:) widzę ze tu niektórym sie nie podoba, ale ja nie poszlabym do nikogo innego, za nic!(chociaż koszty są spore to fakt)

Pani Kasia pomogła mi przejść przez piekło choroby, jest osobą z empatią. Chodziłam też do lekarza w jej centrum terapeutycznym, także otrzymałam dobrą pomoc, za co dziękuję.

Pani Katarzyna Kucewicz "poddaje się" klientowi mówiąc mu to, co on chciałby usłyszeć. Nieźle wyprowadza z "dołka", ale gdy się ma "górkę" i bardzo lubi się ten stan, ona nietsety nie zauważa nadchodzącego niebezpieczeństwa. Kompletny brak wyczucia. Zdecydowanie nie polecam !!!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236