mgr Katarzyna Kuchta

Położna

Rodziłam na z p. Kasią na Madalińskiego w 10.2012. Absolutnie przecudowna osoba, profesjonalna położna. Dzięki niej, mimo dużych komplikacji i zagrożenia CC, urodziłam naturalnie, bez nacięcia. Opiekowała się nami jeszcze po porodzie, interesowała podczas długiego pobytu w szpitalu. Kobieta-anioł :)

Pani Kasia była moją położną podczas porodu w szpitalu na Madalińskiego. Jest nie tylko absolutnie kochaną, ciepłą osobą, z której emanuje dobra energia, ale i świetnym profesjonalistą. Tylko dzięki niej udało mi się urodzić naturalnie, na czym bardzo mi zależało. Dodawała otuchy, dopingowała, potrafiła "zamanewrować" tak jak trzeba by główka dziecka wstawiała się dobrze. Jestem absolutnie zachwycona jej podejściem i polecam wszystkim, bo to nie tylko świetny specjalista, ale i człowiek "z duszą"

Z Panią Kasią byłam umówiona na opiekę indywidualną, ale trafiłam akurat z porodem na jej dyżur, wiec nic nie płaciłam. Osoba bardzo kompetentna i rzeczowa a jednocześnie ciepła i wspierająca psychicznie. Potrafi zadbać o pacjentkę i "walczy" z lekarzami jeśli trzeba (jeśli chodzi o znieczulenie etc). Poświęca tyle czasu ile może, mimo dyżuru czułam się, jakbym miała położną indywidualną. Chcieliśmy się odwdzięczyć, ale Pani Kasia nie przyjęła od nas ani złotówki.

Pani Kasia jest bardzo profesjonalną położną. Dzięki niej urodziłam tak jak chciałam- naturalnie i aktywnie, bez przyspieszaczy i znieczulaczy. Choć podpowiadała i sugerowała, to zawsze dopasowywała się do moich potrzeb i zachcianek. Co ważne- przyjmuje porody w pozycjach wertykalnych ( ja rodziłam na kolanach). I robi cudowny masaż.

Ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy a dodatkowo miła i nie poddaje się w trudnych momentach (ma duże doświadczenie ). Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski