lekarz Katarzyna Łagodzka

Lekarz medycyny pracy

Pani dr Katarzyna Łagodzka była lekarzem mojego taty. Dzięki trafnej diagnozie i natychmiastowym skierowaniu na badania zyskaliśmy ROK jego życia (RAK TRZUSTKI o najwyższym stopniu złośliwości, tata dzięki szybkiej interwencji miał szanse na operację). Cudowny lekarz, pełen empatii. Tata bardzo ją cenił. Nawet trudnym w okresie nawrotu choroby i pogorszenia stanu taty mogliśmy liczyć na pomoc. Pozdrawiam i życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.

Super bardzo dobry lekarz nie znam nikogo takiego który by bardziej pomagał, Trafna diagnoza leczenie na bardzo wysokim standardzie. Polecam.