dr n. med. Katarzyna Laskowska

Gastrolog

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.Zawdzieczam Pani Doktor zycie.Nasz wspolny sukces to szesc lat remisji przy crohnie.

Znakomita profesjonalistka, dba o swoich pacjentów i (o dziwo!) doskonale ich kojarzy i dokładnie pamięta historię choroby. Uprzejma, rzeczowa i uczciwa.

Przewspanial , fantastyczna , cudowna , Pani Doktor pod kazdym wzgledem a nawet moge powiedziec ze Aniol nie kobieta

Świetna specjalistka. Zaczyna od bardzo łagodnych form leczenia żeby niepotrzebnie nie faszerować pacjenta lekami. Bardzo dokładnie diagnozuje. Dysponuje dużą wiedzą w swojej dziedzinie.

Po odbyciu wizyty i badania mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty była bardzo zaangażowana, badanie gastroskopii wykonała w sposób profesjonalny i szybki. Odpowiadała na zadawane pytania, wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Podoba mi się jej indywidualne podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Lublin"?

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin