dr n. med. Katarzyna Laskowska

Gastrolog

Szczerze polecam panią doktor Laskowską.Kolonoskopia wykonana szybko,sprawnie ,bezboleśnie.Nie miałem znieczulenia lecz badanie spokojnie można znieść bez usypiania.Pani doktor wszystko tłumaczy podczas badania,osoba przemiła o wielkiej empatii do pacjenta.

Przez kilkanaście lat chodziłam do lekarzy gastrologów i nie tylko. Różne badania, różne podejrzenia moich problemów lub ich zupełne bagatelizowanie, zrzucanie na stres. Po latach odkryty guz na jelicie, biopsja w szpitalu i nadal brak odpowiedzi co mi jest. Nikt nie umiał pokierować mnie dalej. Na fb często przewijało się nazwisko dr Katarzyny Laskowskiej. Postanowiłam spróbować. W gabinecie Pani doktor spotkałam się z ludzkim i serdecznym podejściem. Rozmowa, dokładna analiza objawów oraz dokumentacji jaką zgromadziłam i dr Laskowska oceniła, że wg Niej to jest endometrioza. Mało tego, napisała mi zaświadczenie ...

Na fb często przewijało się nazwisko dr Katarzyny Laskowskiej. Postanowiłam spróbować. W gabinecie Pani doktor spotkałam się z ludzkim i serdecznym podejściem. Rozmowa, dokładna analiza objawów oraz dokumentacji jaką zgromadziłam i dr Laskowska oceniła, że wg Niej to jest endometrioza. Mało tego, napisała mi zaświadczenie do lekarza ginekologa z informacją, że w mojej historii nie ma tła gastrologicznego, że wszystko wskazuje na endometriozę i prosi o diagnostykę w tym kierunku. Pierwszy lekarz, który wziął na siebie odpowiedzialność, a nie tylko gdybał i w dodatku podpisał to swoim nazwiskiem na zaświadczeniu.
Po wizycie u ginekologa zajmującego się endometriozą dostałam diagnozę. Teraz mogę podjąć odpowiednie leczenie.
Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor. Ekstremalnie rzadko spotykam się z lekarzami, którzy wychodzą wiedzą poza swoją specjalizację.
Serdecznie polecam ♥️

W styczniu 2023 moja Mama dostała IPP 40 mg na zmianę, która nie podobała się pani doktor. W marcu guz był tak duży, że nieoperacyjny. W styczniu 2024 Mama zmarła w cierpieniach. Moje zdanie na temat doktor jest chyba jasne… nigdy jej tego nie wybaczę.

Polecam, świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy, rzeczowy, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Wizyta u Pani doktor to sama przyjemność. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.Zawdzieczam Pani Doktor zycie.Nasz wspolny sukces to szesc lat remisji przy crohnie.

Znakomita profesjonalistka, dba o swoich pacjentów i (o dziwo!) doskonale ich kojarzy i dokładnie pamięta historię choroby. Uprzejma, rzeczowa i uczciwa.

Przewspanial , fantastyczna , cudowna , Pani Doktor pod kazdym wzgledem a nawet moge powiedziec ze Aniol nie kobieta

Świetna specjalistka. Zaczyna od bardzo łagodnych form leczenia żeby niepotrzebnie nie faszerować pacjenta lekami. Bardzo dokładnie diagnozuje. Dysponuje dużą wiedzą w swojej dziedzinie.

Po odbyciu wizyty i badania mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty była bardzo zaangażowana, badanie gastroskopii wykonała w sposób profesjonalny i szybki. Odpowiadała na zadawane pytania, wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Podoba mi się jej indywidualne podejście do pacjenta.

Świetna pani doktor, pomaga i leczy skutecznie i nie naciąga jak cała reszta!!!

Świetna pani doktor, pomaga i leczy skutecznie i nie naciąga jak cała reszta!!!