lek. dent. Katarzyna Lis

Pani Katarzyna bardzo rzetelna i delikatna, godna zaufania. Dobre podejście do dzieci a nawet do dorosłego pacjenta. Szczerze godna polecenia, a więc polecam :)

Bardzo dobra Pani stomatolog. Dostosowuje się do pacjenta, rozmawia, tłumaczy. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, nigdy przesadnie się nie spieszy. Świetnie gra też system umawiania się na konkretną godzinę - z reguły bez żadnych poślizgów. Bardzo, bardzo polecam wszystkich. Byłem u wielu stomatologów, ale u dr Lis zostanę już do końca.

Doskonały specjalista i wspaniały psycholog dziecięcy.Niespotykane i fantastyczne podejście do dzieci.

Pani doktor sympatyczna i kompetentna,bez obaw siadałam na fotel,jej pewność daje poczucie bezpieczeństwa.Dokładnie i z uśmiechem tłumaczy zawiłości leczenia.

Pani doktor jest świetnym fachowcem i bardzo sympatycznym czlowiekiem.Stomatolog godny polecenia!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
25-634 Kielce
Paderewskirgo