Katarzyna Łozowska-Skalska

Lekarz rodzinny

Mialem kontakt z Pania Doktor i moge z cala pewnoscia powiedziec :wiedza medyczna i profesjonalizm na najwyzszym poziomie.Wykonanie badania usg praktycznie od ręki co pomoglo w szybkim wykryciu schorzenia.Naleze do Doktorki juz jakis czas i napewno nie zrezygnuje z uslug medycznych w tej przychodni. Polecam innym Pania Doktor zwlaszcza tym ktorzy szukaja dobrego lekarza. Michas

Pani doktor odpowiedzialna, kompetentna. Miło wspominam każdą wizytę. Zawsze wykonane wszystkie możliwe badania i skierowanie na inne - konieczne. Lekarz godny polecenia.

Super Pani Doktor bardzo przyjemna i wyrozumiała rozwiąże każdy problem ,jeszcze się nie zawiodłem.Polecam pod każdym względem

Pani doktor jest bardzo miłą i wyrozumiałą osobą ,do swoich obowiązków lekarskich podchodzi z wielką pasją .Jestem bardzo zadowolona że miałam okazję porozmawiać z Panią doktor na temat mojej choroby.Pani Doktor jest godna polecenia jako bardzo dobry Lekarz

Pani Doktor to bardzo dobry fachowiec w leczeniu, dzięki jej decyzji w leczeniu jaką podjęła się to dziś jeszcze żyję,i czuję się bardzo dobrze .

Trafiłam do Pani doktor w ramach dyżuru weekendowego. Super . Konkretna , uprzejma i z humorem rozładowująca emocje. POLECAM całym sercem

Pani doktor jet bardzo dobrym lekarzem .,nalezymy ja i mój mąż juz wiele lat.Doktor Skalska zdiagnozowala wczesnie na usg chorobe i po leczeniu ustapila, znajduje czas dla pacjenta potrafi go wysluchac.polecam Panią doktor

Pani doktor jest bardzo dobrym fachowcem z odpowiednim podejsciem do pacjenta.dzieki wiedzy i profesjonalnemu wykonaniu usg w pore stwierdzono u mnie chorobe z ktorej pani dr. mnie wyleczyla.

Pani doktor podchodzi do każdego pacjenta z sercem. Bada bardzo dokładnie przy każdej wizycie. Gdy zleciła mi badania u specjalistów bardzo dokładnie wytłumaczyła jak mam postępować. Pamięta niemalże każdego pacjenta i każdego traktuje w taki sam sposób. Jak dla mnie to lekarz z powołania. Polecam Panią doktor.

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i przede wszystkim odpowiedzialna i kompetentna. Dokładnie bada pacjenta przy każdej wizycie i stara się znaleźć przyczynę dolegliwości, a nie tylko przepisać cokolwiek i do widzenia. Lekarz z powołania, godny zaufania.