dr n. med. Katarzyna Lubińska

Ortodonta, Stomatolog

Mój krzywy poperelowski zgryz poszedł w niepamięć :) . Cieszę się ogromnie, wizyta prywatna i w 100% profesjonalna. Dziękuję.

Bardzo dobra ortodontka, zdecydowana i konsekwentna w tym co robi, polecam każdemu komu zależy na profesjonalnym podejściu do pacjenta i skutecznym "prostowaniu" ząbków.

Polecam szczerze dr Kasie jest naprawdę świetna. Widać, że lubi swoją pracę. Myślałem, że z moimi zębami nic się już nie da zrobić, ale jednak udało jej się! Jestem w szoku, że teraz da się takie rzeczy robić. Paweł

Naprawdę polecam dr Kasię, leczenie trwało 1,5 roku ale było warto. Nareszcie mogę się uśmiechać szeroko.

Problemy z ząbkami załwiłam w jednym gabinecie. Pani Doktor Ewa Mazurek mi je wyleczyła a Doktor Kasia Lubińska założyła mi aparat i dziś mam zdrowe i proste ząbki polecam i pozdrawiam. Zadowolona pacjentka.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin