lek. med. Katarzyna Luchlek. med. Katarzyna Luch - zdjęcie profilowe

lek. med. Katarzyna Luch

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

dr Kasia – Katarzyna Luch - specjalizuję się w medycynie rodzinnej. Moje zainteresowania skupiają się również wokół medycyny estetycznej. Prowadzę gabinet "Manufaktura Piękna" na Wyspie Piasek we Wrocławiu (naprzeciw Mostu Tumskiego), gdzie wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pracuję w przychodni Medicover we Wrocławiu jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, prowadzę również prywatną wyjazdową praktykę lekarską i gabinet lekarski.
Zapraszam.

Pierwszy raz spotkałam tak nadętego i przekonanego o swojej nieomylności lekarza, który swoje poglądy osobiste próbuje narzucić pacjentowi. Będę odradzała wszystkim swoim znajomym, za wyjątkiem tych, które chciałyby posłuchać kaznodziei... Radzę przemyśleć swoje podejście do zawodu, bo to nie wróży niczego dobrego.

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć. W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!

Bardzo dobry gabinet, nigdzie się mną tak nie zajęli jak tutaj. Poddałam się zabiegowi rewitalizacji skóry ( zostałam poinformowana czego się używa MacDermol Hydro). Skóra stała się bardziej napięta, nawilżona i znacznie poprawił się jej koloryt. Jestem bardzo zadowolona

Pani Kasia, pełna optymizmu i wyrozumiałości osoba. Liczy się z zdaniem pacjenta. Ma świetna ekipę w swoim gabinecie. Bardzo poprawili mi wygląd skóry szczególnie okolice oczu i te całe zmarszczki- leczyłam toksyna boutulinową.

Wypełniłam sobie usta i są wreszcie piękne. Jędrne oraz pełne :) Całe życie na takie czekałam. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Wrocław"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44