lekarz Katarzyna Łyżniak

2,5

Umie podejść do Pacjenta zawsze wystawi słuszna diagnozę jest uprzejma umie wysłuchać co dolega pacjentowi Jet do tego życzliwa lekarz gody polecenia

Ja szczerze nie polecam Pani Łyżniak. Dwukrotnie u niej byłam na wizycie i stwierdzam,że to była porażka. Zero zainteresowania, obojętna na pacjenta, " bezpłciowa". Już więcej nie skorzystam z jej usług.

czułam sie na wizycie jak zlo konieczne. ostatecznie otrzymalam skierowanie do dalszej diagnostyki, ale zostalam potraktowana dosc pobierznie. Pani Doktor malo sympatyczna i strach bylo zapytac o cokolwiek.

Polecam panią doktor. Potrafi zdiagnozować chorobę i naprawde zna sie na tym co robi. Przy czym jest bardzo miła. Lekarz godny polecenia :)

Brak zaufania do Pani doktor,jeżeli trzeba iść pod opiekę lekarską, to nie do tej lekarki.Ze strony (pani dr)brak reakcji, gdy pacjent potrzebuje pomocy. Potrzebujecie pomocy, nie oczekujcie jej od pani doktor, woli odpoczywać, szukajcie pomocy w innym szpitalu, nie na ul.Barbary w Częstochowie. Tam pracuje ta pani doktor.

Zero wiedzy i brak zainteresowania pacjentem leżącym na oddziale.Przychodzi tylko żeby odbębnić dyżur

Wielkie podziękowanie za troskliwa opiekę i szybki powrot do zdrowia.Dzieki trafnej diagnozie i skutecznemu leczeniu dzis ciesze sie pełnia sił.Polecam szczerze.

Specjalista chorób wewnętrznych w szpitalu przy ul.Bony 1/3 ( Barbary ) w Częstochowie. Brak zainteresowania pacjentem, nie potrafi prawidłowo ocenić objawów choroby pacjenta, lekarz niekompetentny, ta pani nie powinna leczyć.

Specjalista chorób wewnętrznych w szpitalu przy ul.Bony 1/3