lekarz Katarzyna Łyżniak

Internista

2,3

Martyna

08.03.2017

czułam sie na wizycie jak zlo konieczne. ostatecznie otrzymalam skierowanie do dalszej diagnostyki, ale zostalam potraktowana dosc pobierznie. Pani Doktor malo sympatyczna i strach bylo zapytac o cokolwiek.

30.01.2017

Polecam panią doktor. Potrafi zdiagnozować chorobę i naprawde zna sie na tym co robi. Przy czym jest bardzo miła. Lekarz godny polecenia :)

boguniu bogdano18

07.02.2012

Brak zaufania do Pani doktor,jeżeli trzeba iść pod opiekę lekarską, to nie do tej lekarki.Ze strony (pani dr)brak reakcji, gdy pacjent potrzebuje pomocy. Potrzebujecie pomocy, nie oczekujcie jej od pani doktor, woli odpoczywać, szukajcie pomocy w innym szpitalu, nie na ul.Barbary w Częstochowie. Tam pracuje ta pani doktor.

02.07.2011

Zero wiedzy i brak zainteresowania pacjentem leżącym na oddziale.Przychodzi tylko żeby odbębnić dyżur

28.12.2010

Wielkie podziękowanie za troskliwa opiekę i szybki powrot do zdrowia.Dzieki trafnej diagnozie i skutecznemu leczeniu dzis ciesze sie pełnia sił.Polecam szczerze.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Częstochowa"?

Gajowa 44

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny