lek. dent. Katarzyna Malanowicz

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Gorąco polecam Panią dr Malanowicz. Bardzo profesjonalna, dokładna i cierpliwa. Szczerze doradzi najlepsze rozwiązanie leczenia a nie takie, które będzie najkorzystniejsze dla niej finansowo. Lekarz godny zaufania.

Gorąco polecam Panią dr Malanowicz.
Bardzo profesjonalna, dokładna i cierpliwa.
Lekarz godny zaufania.

Do gabinetu trafiłam z silnym bólem zęba i opuchlizną połowy twarzy. Mimo mojego stanu wizyta przebiegła miło i bezboleśnie. Na miejscu zostało wykonane zdjęcie rtg więc nie musiałam nigdzie biegać. Na drugi dzień Pani dr zadzwoniła do mnie żeby zapytać o moje samopoczucie. Byłam mile zaskoczona tym telefonem a dolegliwości bólowe całkowicie ustąpiły. Polecam dr Malanowicz, delikatna i troskliwa, zna się na rzeczy.

Zdecydowanie polecam. Pani doktor bardzo dokładna, w zrozumiały sposób tłumaczy przebieg leczenia, delikatna i troskliwa.

Zdecydowanie polecam. Pani doktor bardzo dokładna, w zrozumiały sposób
tłumaczy przebieg leczenia, delikatna i troskliwa.

Jeśli szukacie dobrego stomatologa to dobrze trafiliście. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, wizyty zupełnie bezbolesne i bez stresu, atmosfera super, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Uwierzcie, wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność.

Jeśli szukacie dobrego stomatologa to dobrze trafiliście. Pani doktor ma
świetne podejście do pacjenta, wizyty zupełnie bezbolesne i bez stresu,
atmosfera super, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Uwierzcie,
wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność.

Bardzo serdecznie polecam. Pani Kasia to porządna profekcjonalistka:-)

Bardzo serdecznie polecam. Pani Kasia to porządna profekcjonalistka:-)

W efekcie wstawienia plomby przez tę dentystkę ząb boli bardziej niż przed wizytą w tym gabinecie. W ramach reklamacji wykonana została kosmetyczna poprawka, która nie przyniosła żadnego skutku, a dalsze leczenie zęba może zostać wykonane za dodatkową opłatą. Z czystym sumieniem ODRADZAM każdemu wizytę u tej pani.

Świetny lekarz. Zostałem przyjety z marszu. Przypadek bólowy. Zostane na dłużej bo naprawdę warto. Kompetentnie, miło i nie drogo.

Pani Kasia jest naprawdę rewelacyjna ! Może nie jest tam za tanio ale chodzę tam, będę chodzić i namawiać każdego, bo to świetny specjalista i przy okazji miła kobieta :) Idealna dla małych dzieci i nie tylko...

Serdecznie polecam Panią Doktor szczególnie każdemu kto się boi dentysty!

Serdecznie polecam Panią Doktor szczególnie każdemu kto się boi dentysty!