lekarz Katarzyna Matusz

Lekarz rodzinny

Za wieloletnią, fachową, skuteczną opiekę medyczną z wdzięcznością dziękuję Pani Lekarz Katarzynie Matusz

Należę do niej od lat,ze zwykłym przeziębieniem może sobie radzi, ale jeśli jest to coś więcej to nie ma szans, poszłam do niej z gorączką, dusznościami,zapaleniem krtani,dostałam fiorde na gardlo i słaby antybiotyk, stan się nie poprawiał więc poszłam na kontrolę i usłyszałam że dalej mam brać te leki.Na szczęście już kolejnym razem poszłam do innego lekarza i się okazało,że to ostre zapalenie płuc,które już zagrazalo , zostałam momentalnie skierowana do szpitala. Wg niej płuca były "czyste".

Więcej takich lekarzy. Mam dolegliwości kręgosłupa, dolne partie i ''poradziła''sobie właściwie. Ponad rok temu bardzo cierpiałem. Zasób wiedzy idzie w parze z podejściem do pacjenta. Oby tak dalej-pozdrawiam Panią Doktor oraz przychodnię do której należy.

Bardzo dobry i niezwykle wykwalifikowany specjalista, z sercem na dłoni. Pani Dr pomimo mlodego wygladu posiada ogromną wiedzę. Serdecznie polecam!!