Specjalista medycyny rodzinnej oraz medycyny estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje ponieważ medycyna to jej pasja. Laureatka dziesiątek certyfikatów szkoleniowych z zakresu zaawansowanych technik podawania produktów wypełniających i toksyny botulinowej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczka i wykładowca na Międzynarodowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Konferencjach „Lasery i Inne Źródła Energii w Medycynie Estetycznej”. Pos...

Do Pani doktor trafiłam za namową przyjaciółki i bardzo się cieszę, ponieważ przede wszystkim efekt jest taki, jak chciałam, usta wyglądają naturalnie są w sam raz poza tym Pani doktor bardzo miła i uprzejma i też widać,że nie robi wszystkiego w pośpiechu, tylko wszystko dokładnie, precyzyjnie. Obsługa na recepcji klinice ArsEstetica też na plus. Polecam!

Pani Doktor jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia! Cudowna kobieta, która poświęca pacjentowi mnóstwo czasu i zaangażowania. Dziękuję Pani Doktor!

Miła,uprzejma,wzbudza zaufanie i zna się na rzeczy.Polecam

Miła,uprzejma,wzbudza zaufanie i zna się na rzeczy.Polecam

Niezwykły lekarz i człowiek. Wrażliwa, troskliwa z cudownym podejście do pacjenta, dokładna i sumienna. Trafnie stawia diagnozę, popartą szczegółowym wywiadem i zleconymi badaniami.Naprawdę poświęca dużo czasu pacjentowi. W mojej opinii WYJĄTKOWA. OGROMNE WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI I SZACUNKU DLA MOJEJ PANI DOKTOR- Iwona F.

OGROMNE WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI I SZACUNKU DLA MOJEJ PANI DOKTOR- Iwona F.

Zdecydowanie lekarz z powołania.Ma kompleksowe podejście do pacjenta i można jej zaufać.Polecam !!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny pracy Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44