Specjalista medycyny rodzinnej oraz medycyny estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje ponieważ medycyna to jej pasja. Laureatka dziesiątek certyfikatów szkoleniowych z zakresu zaawansowanych technik podawania produktów wypełniających i toksyny botulinowej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczka i wykładowca na Międzynarodowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Konferencjach „Lasery i Inne Źródła Energii w Medycynie Estetycznej”. Posiada doświadczenie również z zakresu leczenia żylnych chorób zakrzepowo-zatorowych.

Pani Dr wykonała mi dwa zabiegi. Usunięcia brodawek z szyi, dekoltu i brzucha oraz peeling PRX na twarzy. Oba zabiegi wykonane z niezwykłą starannością i dokładnością. Brodawki usuwałam u Pani Kasi drugi raz, bo po pierwszym razie nie miałam żadnych zastrzeżeń a efekt super. Co do peelingu, był to mój pierwszy raz w życiu, i tu także Pani Kasia okazała się fantastyczna, wszystko wytłumaczyła, doradziła, odpowiedziała na każde pytanie. Ciepła, życzliwa i kompetentna osoba, gorąco polecam, wrócę tu nie jeden raz, bo wychodzę z uśmiechem. Dziękuję Pani Kasiu i do zobaczenia.

Polecam Pani doktór wszystkim.Profesjonalna,miła serdeczna.Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów.Moja buzia wygląda super odmłodzono i świeżo a efekt naturalny.Bardzo mi na tym zależało,za co Pani Doktór serdecznie dziękuję:) Każdy zabieg wykonany starannie i bezboleśnie.Zawsze po zabiegu Pani Kasia dzwoni z pytaniem o samopoczucie:) Gabinet dba o bezpieczeństwo co teraz jest bardzo ważne.

Mam wielkie szczęście, że trafiłam do dr Kasi. Jest to bardzo sympatyczna, ciepła osoba, bardzo profesjonalna, dokładna, delikatna i troszcząca się o swoich pacjentów. Przed pierwszym zabiegiem bardzo się stresowałam, gdyż pierwszy raz korzystałam z medycyny estetycznej. Zabiegi jakie miałam wykonane to: modelowanie ust, wypełnienie poziomych zmarszczek czoła oraz tych wokół oczu a także wypełnienie doliny łez. Przed zabiegami Pani dr Mudel szczegółowo objaśniła przebieg każdego nich, to co będę czuła w trakcie, pokazała preparaty jakie zostaną użyte, objaśniła jak postępować po danym zabiegu i udzieliła kilka świetnych rad, o ...

Mam wielkie szczęście, że trafiłam do dr Kasi. Jest to bardzo sympatyczna, ciepła osoba, bardzo profesjonalna, dokładna, delikatna i troszcząca się o swoich pacjentów. Przed pierwszym zabiegiem bardzo się stresowałam, gdyż pierwszy raz korzystałam z medycyny estetycznej. Zabiegi jakie miałam wykonane to: modelowanie ust, wypełnienie poziomych zmarszczek czoła oraz tych wokół oczu a także wypełnienie doliny łez. Przed zabiegami Pani dr Mudel szczegółowo objaśniła przebieg każdego  nich, to co będę czuła w trakcie, pokazała preparaty jakie zostaną użyte, objaśniła jak postępować po danym zabiegu i udzieliła kilka świetnych rad, o których wcześniej nie miałam pojęcia ☺️ Byłam nastawiona na to, że wykonywane zabiegi będą bardzo bolesne, a w rezultacie ukłucia igłą były jak ukąszenia przez komary 😀 (Pani Kasia jest bardzooo delikatna). Przed zabiegami miałam również lekkie obawy, że mogę wyglądać sztucznie ale na szczęście Pani dr Mudel jest zwolenniczką podkreślenia naturalnej urody bez przerysowania jej i zna umiar! W dodatku jeśli to my chcemy przesadzić to potrafi powiedzieć "nie, nie zrobię tego bo to będzie źle wyglądać, za dużo". Podczas wizyty, nie jest podawany cały preparat, po 2 tyg jest kolejne spotkanie, na którym oceniany jest efekt i ewentualnie wtedy Pani dr uzupełnia. Po każdym spotkaniu Pani Kasia do mnie dzwonila lub pisała z zapytaniem o efekty, czy coś się dzieje itp - to bardzo miłe bo nie spotkałam się nigdy z takim wyjątkowym podejściem lekarza do pacjenta, dzięki temu czułam się również bezpieczniej.
Dzięki Pani Kasi nie mogę teraz przestać patrzeć w lustro i mąż jest zachwycony, dookoła słyszę komplementy, że jakoś lepiej wyglądam ale nikt nie wie co zostało zrobione 😀 Moja buzia wygląda genialnie, jest świeża, promienista, nie ma widocznych zmarszczek a usta są przepiękne (nie ma kaczego dzioba) 🥰
Dodatkowo dodam, że zabiegom poddałam się w czasie panującego koronawirusa, Pani dr Mudel jest w pełni przygotowana i zachowuje wszelkie środki ostrożności 👌
Dla wielu osób medycyna estetyczna kojarzy się ze sztucznym, karykaturalnym wyglądem, ale nic bardziej mylnego- można skorzystać z zabiegu  i jednocześnie wyglądać pięknie i naturalnie tylko trzeba oddać się w dobre ręce :) Jeśli chcesz uzyskać wymarzony efekt, to z całego serca polecam Panią dr Katarzynę Mudel ❤️

Do Pani doktor trafiłam za namową przyjaciółki i bardzo się cieszę, ponieważ przede wszystkim efekt jest taki, jak chciałam, usta wyglądają naturalnie są w sam raz poza tym Pani doktor bardzo miła i uprzejma i też widać,że nie robi wszystkiego w pośpiechu, tylko wszystko dokładnie, precyzyjnie. Obsługa na recepcji klinice ArsEstetica też na plus. Polecam!

Pani Doktor jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia! Cudowna kobieta, która poświęca pacjentowi mnóstwo czasu i zaangażowania. Dziękuję Pani Doktor!

Miła,uprzejma,wzbudza zaufanie i zna się na rzeczy.Polecam

Miła,uprzejma,wzbudza zaufanie i zna się na rzeczy.Polecam

Niezwykły lekarz i człowiek. Wrażliwa, troskliwa z cudownym podejście do pacjenta, dokładna i sumienna. Trafnie stawia diagnozę, popartą szczegółowym wywiadem i zleconymi badaniami.Naprawdę poświęca dużo czasu pacjentowi. W mojej opinii WYJĄTKOWA. OGROMNE WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI I SZACUNKU DLA MOJEJ PANI DOKTOR- Iwona F.

OGROMNE WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI I SZACUNKU DLA MOJEJ PANI DOKTOR- Iwona F.

Zdecydowanie lekarz z powołania.Ma kompleksowe podejście do pacjenta i można jej zaufać.Polecam !!!

Pani doktor od dwóch lat jest naszym lekarzem rodzinnym, zarówno dorosłych jak i naszych dzieci. Zna dobrze wszystkie problemy i możemy do niej zwrócić się z każdym problemem. Jest wspaniałym i kompetentnym lekarzem.

Pani doktor jest wspaniała i troskliwa. Można jej zaufać i ma wspaniałe podejście do dzieci. Szczerze polecam.