Katarzyna Musiał

Moim zdaniem Pani doktor Musiał to świetny lekarz. Od kiedy się leczę w klinice SE, a to już ponad rok, moje zęby są zdrowsze i wyglądają lepiej, wizyty są prawie bezbolesne, a pani doktor zawsze odpowie na każde moje pytanie związane z leczeniem. Wszystkie zabiegi w tej klinice są wykonywane na najwyższym poziomie.

Delikatne i profesjonalne leczenie w niesamowitej klinice! Widać, że Pani doktor wybrała swój zawód z myślą o pacjentach. Wspaniały lekarz. Polecam dr Musiał dla każdego kto myśli o zdrowych zębach. Zacząłem od jednego zęba i zobaczyłem że świetnie się skończyło. Teraz chodzę do SE+ w Krakowie i koniecznie do pani Kasi.

Bardzo sympatyczna i rzeczowa pani doktor, tłumaczy dokładnie proces leczenia, nie spieszy się i odpowiada na pytania bardzo cierpliwie. A klinika w której pani doktor pracuje powala na kolana :)

Byłam już kilka razy u Pani doktor i chyba wreszcie znalazłam swojego dentystę :) Jestem bardzo wrażliwa na ból, ale tutaj ograniczony do minimum, Pani doktor bardzo sympatyczna i fachowa. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza