lekarz Katarzyna Muzyka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani dr Muzyka prowadziła całą moją ciążę. Pod Jej opieką czułam się bezpieczna, chociaż ciąża była trudna, była przy mojej cesarce, po bliźnie nie ma śladu. Anioł nie człowiek, będę Jej wdzięczna do końca życia i kiedy patrzę na syna to często myślę o Pani doktor. Szkoda tylko że tak ciężko jest umówić się na wizytę, ale nie poddaję się :)).Serdecznie polecam i pozdrawiam. Sylwia Kusztal.

chodzę do niej od kilku lat, są to na szczęście wizyty kontrolne, wierzę, że pani doktor ma w tym swój spory udział. polecam bardzo

chodzę do niej od kilku lat, są to na szczęście wizyty kontrolne, wierzę,
że pani doktor ma w tym swój spory udział. polecam bardzo

Trafiłam do szpitala w trybie nagłym w 38tc akurat na dyżur dr Kasi, niesamowicie uprzejma pani doktor, kompetentna pod każdym względem, przebywałam tam ok 2 godzin z czego godzinę spędziłyśmy w gabinecie na moich pytaniach i jej odpowiedziach :) Cierpliwa i wyrozumiała. Świetna kobieta, lekarz z powołania! Myślę, że następną moją ciążę poprowadzi dr Kasia. Polecam

Fantastyczna, godna zaufania Pani doktor i niesamowita kobieta :)

Fantastyczna, godna zaufania Pani doktor i niesamowita kobieta :)

Bardzo polecam Panią doktor Katarzynę Muzyka. Prowadzi moją ciążę praktycznie od początku i to dzięki niej jestem już w 36 tygodniu (poprzednich trzech nie donosiłam).Mam duże doświadczenie z lekarzami i wieżcie mi w życiu nie spotkałam się z tak wspaniałą opieką i takim zainteresowaniem pacjentem.Pani doktor zawsze odpowie wyczerpująco i profesjonalnie na wszystkie pytania, wątpliwości, dokładnie przegląda wyniki badań.Wizyta u niej trwa 30 minut a nie jak u innych lekarzy 10 minut i dowidzenia , nic nie można się dowiedzieć. Zawsze od niej wychodziłam i wychodzę pełna optymizmu i wiary , że moja córeczka urodzi się zdrowa.
Naprawdę bardzo polecam i dziękuję Pani doktor za tak wspaniałą opiekę.

Pani Doktor prowadzi moją ciążę w ramach programu "Zdrowie, mama, ja". Zgłosiłam się do udziału w tym programie bez większego przekonania, myśląc, że i tak głównym lekarzem prowadzącym ciążę będzie pewien pan doktor ginekolog, do którego chodziłam prywatnie, a program - przy okazji, bo przecież nie zaszkodzi. Olbrzymie, pozytywne zaskoczenie. Po dwóch-trzech wizytach u Pani Doktor Muzyki, mając porównanie, zrezygnowałam z usług prywatnego lekarza-rutyniarza. Pani Doktor jest szczerze zaangażowana w swoją pracę, wyczulona na potrzeby pacjentek, nigdy nie okazuje zniecierpliwienia, stara się w miarę możliwości pomóc w każdym problemie związanym z ciążą.
Lekarz zdecydowanie wart polecenia i wysokiego miejsca w tutejszym rankingu :)

Nie ocenione jest jak można być wspaniale potraktowana w ciąży przez lekarza. Polecam gorąco Panią dr Muzykę i uważam ja za wzór dla wszystkich lekarzy.

Choć Pani doktor jest młodą osobą, to wzbudza zaufanie i sprawia wrażenie osoby bardzo kompetentnej. Jest niesamowicie zaangażowana w swoją pracę. Jej postawa i sposób traktowania Pacjenta powinny być WZOREM dla innych lekarzy! Poza tym poświęca Pacjentce tyle czasu ile ta potrzebuje, cierpliwie i życzliwie odpowiada na wszystkie pytania. BARDZO GORĄCO POLECAM.