dr n. med. Katarzyna Nowak

Laryngolog

Wizyta 2 minuty, zero odpowiedzi na pytania. Brak diagnozy. Pani doktor przepisała receptę praktycznie w ciemno, bez tłumaczenia i to było wszystko.

Ja niestety nie jestem zadowolony z wizyty , dlaczego ? Mam szum w lewym uchu i Pani doktor stwierdziła że tak już będzie mimo że nie wysłała mnie na dodatkowe badania . Druga sprawa to ból prawego ucha i pogorszona słyszalność , po 5 minutach diagnoza że wszystko już w porządku , niestety problem pozostał. Już jestem zapisany u innego lekarza z polecenia . Odradzam.

Ja niestety nie jestem zadowolony z wizyty , dlaczego ?
Już jestem zapisany u innego lekarza z polecenia .
Odradzam.

Bardzo świetna pani doktor!!od razu wytłumaczyła mi wszystko co do mojej choroby...ma podejście do pacjenta a co najważniejsze potrafi pomóc przy pierwszej wizycie.

Znakomita pani doktor bardzo dobry diagnosta oraz przemiła osoba polecam bardzo z porad pani doktor korzystam od kilku lat. Lekarz godny polecenia

Doskonały diagnosta. Wysoka kultura. Pełen profesjonalizm , niezależnie czy wizyta realizowana w Certusie czy w Gabinecie Pani Doktor przy ulicy Dąbrowskiego 301. Pomogła mnie w przewlekłym zapaleniu ucha środkowego. Polecam. Ceny przystępne. Dogodne terminy. Gabinet 21 wiek..Z opieki Pani Doktor korzystam ok. 20 lat. Panią Dr Nowak Poleciła mi Pani Profesor Kruk Zagajewska. - której za wszystko serdecznie dziękuje. Obydwu Panią przesyłam wyrazy głębokiego szacunku.

Leczę się u Pani dr Nowak od 2009 roku i złego słowa nie mogę powiedzieć o tym lekarzu. Kompetentna, zawsze chętna do pomocy, miłą i serdeczna. Byłam prywatnie i na NFZ. Muszę być pod stałą opieką laryngologa do końca życia więc odwiedzam lekarza regularnie i zawsze jest taka sama. Polecam z czystym sumieniem!

Doskonały diagnosta , wspaniały operator. Duża kultura. Pełen profesjonalizm , niezależnie czy wizyta realizowana w ramach NFZ , czy prywatnie. Doskonały sprzęt. Pomogła mnie w przewlekłym nieżycie nosa oraz chrapaniu. Polecam. Ceny przystępne. Dogodne terminy. Gabinet wspaniały . przestronny i schludny.

Pomogła mnie w przewlekłym nieżycie nosa oraz chrapaniu.
Polecam. Ceny przystępne. Dogodne terminy.
Gabinet wspaniały . przestronny i schludny.

Ocena dotyczy wizyty na NFZ (szpital na Przybyszewskiego, dziś już tam nie pracuje). Po 4 godzinach oczekiwania w kolejce na przyjęcie w trakcie zaledwie 3 minutowej wizyty i owszem Pani doktor zajrzała do nosa, ucha...jest delikatna i nawet sympatyczna. Nie mniej na moje pytanie co to może być Pani doktor nie umiała odpowiedzieć. Nie zaproponowała żadnego leku. Na odchodne usłyszałam, że to refluks, a z tym nie do nich. Kilka miesięcy później inny lekarz w tej samej placówce o refluksie nawet nie napomknął. Zapisał mi fanipos do nosa - też nie trafił, ale przynajmniej trzymał się dziedziny (laryngologii) a nie dla zbycia przekierowywał mnie na tory gastroskopii ;)

Nie polecam,brak podejscia do pacjenta,relacja na zasadzie klienta/kasa!Namawianie do wizyt w gabinetach dentystycznych jej córek.Wmawianie,ze zły zgryz i aparat zaleca.Jestem oburzona brakiem empatii tej pani!! zapisane leki nie mówione.

Pani Doktor w sytuacjach W zawsze przyjmowała od ręki, bardzo uprzejma, dokładna. Nie było problemu z badaniami