Katarzyna Orłowska-Wójcik

Byłam pacjentką przez bardzo długi czas, pieniędzy wydanych nie sposób policzyć ale mimo to zależało mi na leczeniu więc mam świadomość wydawania pieniędzy, niestety wydać fortunę i być zadowoloną to jedno a u Pani Katarzyny wydać i zepsuć , zapłacić i jeszcze dodatkowo płacić za poprawki z jej winy i dalej mieć bolące zęby i niedokładnie zrobione to już jest KPINA. Każdemu kto chce mieć ładny uśmiech a przede wszystkim zdrowy i nie czuć się wykorzystany przez ludzi którzy liczą czas, non stop patrzą na zegarek i wymagają sum nie do przyjęcia odradzam rodzinkę WÓJCIKÓW.
Uważam że jeśli czegoś nie umie się robić to odsyła się do profesjonalnego lekarza a nie robi się tylko po to by zebrać pieniądze i jeszcze drugi raz płacić za zepsuta prace i poprawki. Tym bardziej że każdy ma jakieś złe doświadczenia z dentysta i zawsze myśli że jeśli chodzi prywatnie, płaci to tez wymaga odpowiedniego podejścia a nie zbycia za takie pieniądze. Kilka lat temu takiej opini bym nie wystawiła bo nie czułam się wykorzystywana ale teraz jeśli płacę za pół godziny 150 zł a praca nie jest wykonana do końca i od razu jestem umówiona na drugi raz i znowu 150 zł w najlepszym wypadku bo może byc więcej to mi wystarczy to by mieć opinię że nie chodzi IM o dobro klienta tylko o to by w ciągu godzin y zarobić minimum 300 zł a nie marną polowe. Przykre ale prawdziwe. Dla nich liczy się kasa a nie pacjent który myśli że wreszcie może mieć ładny i zdrowy uśmiech...

Zdecydowanie nie polecam tego gabinetu. Trafiłam do pani doktor po wypadku, odbudowany ząb(dwójka) był zupełnie niepodobny do tego, który straciłam. Wyraziłam swoje niezadowolenie z efektu końcowego na co pani doktor odpowiedziała, że nie może mi już pomóc. Dodam jeszcze, że ząb ułamał się po dwóch tygoniach, nie zgłosiłam się jednak ponownie do gabinetu, ponieważ nie chciałam tracić nerwów i pieniędzy. Trafiłam do innego stomatologa, który zajął się moim problemem profesjonalnie.

Nie rozumiem niepochlebnych opinii. Dla mnie pani doktor to perfekcjonistka, w dodatku bardzo ciepła i spokojna.

Leczymy się tam całą rodziną. Pani doktor jest ciepłą osobą z indywidualnym podejściem do każdego. Świetny fachowiec , a moja córka jest tak zachwycona, że z przyjemnością chodzi na wizyty.

Chodze tam od dluzszego czasu i jestem zadowolona. Bardzo polecam!!!

Chodze tam od dluzszego czasu i jestem zadowolona. Bardzo polecam!!!

Byłam tam tylko raz i zostałam okropnie potraktowana.A bardzo grzecznie zapytałam ,lekarz nie powinien się tak zachowywać.Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!