lekarz Katarzyna Oronowicz

Pani doktor ,bardzo dobry godny zaufania i polecenia lekarz i specjalista ,duze doswiadczenie,madrosc i rzetelnosc w wykonywaniu swojej pracy , zawsze zyczliwa i usmiechnieta ,oby wiecej takich lekarzy!

Pani doktor wspaniała, rzetelna, z ogromną wiedzą fachową a do tego bardzo miła i chętna udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości. Gorąco polecam Panią Oronowicz:)

Gorąco polecam Panią Oronowicz:)

Wspaniały lekarz, moja ciąża od początku była zagrożona i tylko dzięki Pani doktor udało mi się szczęśliwie doczekać końca i teraz mam już 5 tygodniowego synka.

Wspaniały lekarz, moja ciąża od początku była zagrożona i tylko dzięki
Pani doktor udało mi się szczęśliwie doczekać końca i teraz mam już 5
tygodniowego synka.

Trafiłam do Pani doktor dzięki opiniom w internecie i nie żałuję. Jest miła, kompetentna i właśnie prowadzi moją pierwszą ciążę :) Z czystym sumieniem polecam. Ania

Ania

Chodzę do Pani dr ponad 4 lata. I muszę potwierdzić wszystkie inne wpisy na tej stronie. Jest to zdecydowanie najbardziej godny polecenia lekarz z jakim w życiu się spotkałam. Ona jedyna zajęła się moim problemem, nie bagatelizując go. A poza tym jest zawsze niesamowicie miła, uśmiechnięta i co najważniejsze jak najbardziej kompetenta. Każdy objaw potrafi wyjaśnić, wytłumaczyć i zlecić konieczne badania. Polecam każdemu kto naprawdę chce trafić w dobre ręce!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin