mgr Katarzyna Planicka-Sroga

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Bardzo miła Pani. Umie obchodzić się z dziećmi. Na każdą wizytę dziecko wybiera się z uśmiechem na twarzy. Zawsze jest przygotowana na zajęcia. Dziecko z zajęć na zajęcia zaczyna coraz więcej mówić.

Chodzimy z synem do na terapie do tej pani. Jest cierpliwa, uprzejma, wszystko objasnia, a nasze dziecko czuje się u niej swobodnie. Polecam serdecznie.

Bardzo dobry specjalista. . Konkretne i rzeczowe podejście do problemu gwarantuje skuteczna terapię. Polecam w 100 %

nie nie nie! zdecydowanie nie polecam tej Pani

nie nie nie! zdecydowanie nie polecam tej Pani

Znam lepszych Logopedów nie jestem zadowolona!!

Znam lepszych Logopedów nie jestem zadowolona!!

W Żorach nie ma co szukać dobrego logopedy. Przykro mi ale dalej szukam. Może ktoś mi pomoże? Piszcie na maila

Odwiedziłam kilku logopedów w Rybniku. Poza Panią Agnieszką to była porażka.Pani dr. Makowska ma zupełnie inne podejście i inne metody -trochę mnie to zaskoczyło bo u innych tylko ciągle czytałam albo powtarzałam Wólko i bez sensu. Tutaj było zupełnie inaczej. Widać ze to jej pasja (tak pisze na swojej stronie internetowej) i to prawda, przy tym to skromna i mądra kobieta. Ma też to coś czego się widocznie nie da nauczyć. Ważne że jest skuteczna i nawet nie dużo kosztuje wizyta. Jestem zadowolona i będę polecać ją każdemu. Ja prawie kończę terapię i żałuję ze nie poszłam od razu do tego gabinetu.

Byłam u Pani Kasi prywatnie ze swoją 6-letnia córka i uważam ze Pani Kasia ma jak najlepsze podejście do dzieci i potrafi dotrzeć nawet do tych niesmialych i nieufnych. Jej diagnoza jest trafna a efekty pracy szybko zauważalne.

Jestem zadowolona z wizyt u pani Kasi a mój syn nie może doczekać się następnej wizyty.Syn jest zadowolony,że nareszcie wszyscy rozumieją co ma o powiedzenia .W "zerówce"chętnie się wypowiada i stał się bardziej aktywny.

Moje dziecko aktualnie korzysta z terapii logopedycznej u Pani Srogi. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć a co najważniejsze jesteśmy coraz bliżej sukcesu :) Dodam, że korzystamy z państwoej placówki za którą nie płacimy, więc to czy się płaci czy nie w porzypadku tej Pani nie ma znaczenia - stara się tak samo mocno by pomóc naszemu dziecku. Dzięki wielkie i do zobaczenia :)