dr n. med. Katarzyna Przybyszewska

Pełnomocnik ds. organizacji lecznictwa zamkniętego,
kierownik Poradni Gastroenterologicznej,
kierownik Oddziału Pediatrycznego Dzieci
Starszych z Pododdziałami Alergologii i Gastroenterologicznym

Bardzo kompetentna, z dużym doświadczeniem. Spokojna, najpierw długo słucha wywiadu, zadaje dodatkowe pytania. Byliśmy najpierw w szpitalu ( NFZ), potem prywatnie - bo były problemy z terminem, muszę powiedzieć, że nie ma różnicy w podejściu i długości wizyty, niezależnie od długiej kolejki w przychodni przyszpitalnej wizyta trwała tyle, ile było trzeba ! A z problemem bólu brzucha i wymiotów poradziła sobie bezbłędnie, zlecając tylko konieczne badania! Specjalistka od celiakii, polecona przez Towarzystwo , tak trafiłam z dzieckiem.

Nie polecam. Trafiliśmy do Pani doktor na wizytę prywatną z ulewaniem i słabym przyrostem dziecka. Pani doktor zważyła, dotknęła brzucha i położyła na brzuszku. Na podstawie tego otrzymaliśmy diagnozę, że dziecko trzyma głowę, ładnie leży na brzuchu i jest w miarę komunikatywne, wiec na pewno powodem słabego przyrostu masy jest moja mała ilość pokarmu (mimo, że pokarmu mam więcej niż dziecko jest w stanie zjeść). Dlatego dostaliśmy zalecenie aby dokarmiać dziecko mlekiem modyfikowanym albo wcześniej rozpocząć rozszerzanie diety. Liczyliśmy na pomoc Pani doktor, a nasz problem został zbagatelizowany.

Nie polecam. Pani doktor nie rozpoznała skazy białkowej u mojego dziecka, pomimo objawów na skórze i odesłała nas z kwitkiem.

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:) pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:)
pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

Córka była leczona przez 10 lat przez wielu roznych lekarzy i dopiero wizyta w poradni u dr Przybyszewskiej i błyskawicznie wykonane badania zlecone przez Pania doktor doprowadziły do wlasciwej diagnozy. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji szybkosci działania i serca jakie okazala nam dr Przybyszewska.

Świetny lekarz, miły i ciepły człowiek. Polecam, bo Pani doktor naprawdę zna się na tym, co robi.

polecam tego lekarza, od razu zaradziła problemowi, przepisując leki podała tańsze odpowiedniki, miła, wytłumaczyła przebieg choroby i leczenia, naprawdę polecam

lekarz znający się na tym co robi, sprawia wrazenie na skupionej na swojej pracy, rozmawia z pacjentem

Bardzo dobra pediatra i gastrolog ,godna polecenia.

Bardzo dobra pediatra i gastrolog ,godna polecenia.

Pani Doktor jestlekarzem, który zna się na tym co robi.Polecam

Pani Doktor jestlekarzem, który zna się na tym co robi.Polecam