lekarz Katarzyna Przygoda

2,4

Bardzo niekulturalna lekarka. Zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś lubi traktowanie rodem z przychodni PRL... Ciąża powinna być cudownym przeżyciem i ludzie czekają tygodniami aby zobaczyć na ekranie swoje maleństwo. Tymczasem ta pani reaguje agresywnie na jakiekolwiek pytania i traktuje pacjentów jak upierdliwych petentów. ODRADZAM!!!

pani doktor niestety nie była zbyt sympatyczna, na moją wzmiankę że miałam kiedyś wycinaną torbiel, stwierdziła, że pewnie mam ją znów, bo coś tam widzi, ale nie ma się co martwić bo jest małe. z doświadczenia wiem, ze właśnie jeśli torbiel jest mała to najłatwiej ją wyleczyć. zadała mi pytanie jaką miałam torbiel, i jak odpowiedziałam nazwe, to usłyszałam, że to własnie może być taka. wcale nie ma się o co martwić. wcale. zwłaszcza, że doktor nie jest pewna co widzi na usg.

Niesympatyczna materialistka. Odradzam. Potrafi za jednym zamachem skasować oddzielnie za wizytę i za badanie USG po stówce. Nawet jak na Warszawę, nie jest to tanio. Podmiotowo nie podchodzi do pacjentki, bywa opryskliwa i niemiła, a na domiar złego jest mało delikatna.

Bardzo dobra pani ginekolog. Wszystko dokładnie wytłumaczy, jak jest potrzeba to poradzi. Naprawdę kobieta z sercem. Polecam. Pozdrawiam

Lekarz bez indywidualnego podejscia do pacjenta. Informacje tylko podstawowe, zdawkowe odpowiedzi na pytania, nie zacheca do rozmowy. Wizyty u takiego lekarza nie sposób nazwac konsulatacją.

Po pierwszym porodzie pani doktor badała mnie przed wypisem ze szpitala - była tak "miła" i "delikatna", że do końca życia nie pozwolę się jej dotknąć, a naprawdę jestem dosyć odporna na ból.

Bardzo sympatyczna prowadzi ciąze , robi usg i leczy inne przypadłości kobiece

Bardzo sympatyczna prowadzi ciąze , robi usg i leczy inne przypadłości kobiece

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Polecam :-) Elżbieta K.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Polecam :-) Elżbieta K.