lek. dent. Katarzyna Rajkowska

zdecydowanie polecam panią doktor, zapisałam się sama po wizycie synka który do nikogo innego nie chce już chodzić, i trzeba przyznać było warto. Leczymy się teraz całą rodziną przede wszystkim w przyjacielskiej luźnej atmosferze, zawsze sprawnie bez bólu i strachu. Dokładność, profesjonalizm i niespotykane podejście do dzieci.

Pani doktor z dużą cierpliwością podeszła do córki Nigdy nie pozwalała się dotknać dentyście, natomiast Pani Kasia potrafiła małą uspokoić a następnie bardzo sprawnie i dokładnie założyła plombe. Pani Doktor ma bardzo pogodne nastawienie i stworzyła miłą atmosforę. W końcu jestem zadowolona z wizyty:) Na pewno wrócimy.polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3