Katarzyna Rejter

Psycholog

Do Pani Psycholog umówiła mnie żona, która pierwsza zauważyła, że moje relacje z dziećmi są dalekie od ideału, a właściwie wcale ich nie było.Mało brakowało , a rozpadłaby się nasza rodzina-miałem już dość ciągłych pretensji i awantur ze strony żony i nastoletnich synów-chciałem uciec. Na szczęście zareagowała w porę i dzięki pomocy i wskazówkom pani psycholog udało nam się wyjść na prostą, a myślałem, ze już nie ma szans.Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny!

Zgłosiłam sie do gabinetu, ponieważ nie mogłam poradzić sobie po poronieniu.To straszne doświadczenie, ale na szczescie pomoc pani psycholog przyszla w odpowiednim momencie. Wrocilam do równowagi i po jakimś czasie udalo mi sie zajść w ciąże.Jestem w 8 miesiącu..bardzo dziekuje za zrozumienie i pomoc.

Do tego gabinetu trafiłam właściwie przez przypadek, dzięki swoim rodzicom-to oni wyszukali Panią Doktor przez internet, widząc co się ze mną dzieje-po 16 latach odszedł mąż, byłam totalnie załamana,nie dawałam sobie rady z niczym.Teraz, dzięki terapii,po 3 miesiącach czuję się nieporównywalnie lepiej.Dziękuję

Bardzo dobry specjalista-jako jedyny psycholog (wcześniej byliśmy u pięciu innych i prawie straciliśmy nadzieję)potrafiła dotrzeć do naszej zamkniętej i odizolowanej nastoletniej córki.Dziękujemy!

Jakis czas temu stracilam chec do zycia,w wypadku zginal moj maz..Pojawialy sie mysli samobojcze,nie bylam w stanie funkcjonowac.Pani Doktor pomogla mi, nauczyla od nowa cenic zycie.Bardzo dziekuje.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Białystok"?

Sensus Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. M. Skłodowskiej-Curie 3; lok. 103