Psycholog, terapeuta i pedagog. Ostatnio uzyskana specjalizacja z psychodietetyki. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, wcześniej-Pedagogiki i Psychologii Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym-Seksuologia Kliniczna. Ukończone szkolenie Solution Focused Brief Therapy, liczne kursy i szkolenia.
W Gabinecie ADIUTUS nieprzerwanie od 12 lat zajmuje się poradnictwem psychologiczno-pedagogicznym, indywidualnymi treningami rozwoju osobistego i asertywności. Również każdą formą pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla młodzieży i osób dorosłych w kryzysach., DDA, DDD, Borderline. Obecnie proponuje głownie konsultacje online (WhatsApp, Skype, Messenger, Telegram ).
Psychoterapy in English also available.

Najlepsza pani psycholog z profesjonalnym podejściem do klientów, dużą otwartością, oraz doświadczeniem. Polecam.

Zgłosiłem się do Gabinetu w bardzo trudnym dla mnie czasie-w trakcie rozwodu i bardzo nie fair walki o dzieci. Miałem różne mysli:( Pani Katarzyna pomogła mi przejść przez trudny rozwód oraz ułożyć dobre relacje z nastawianymi przez matkę dziećmi.Dziekuje

Przyszłam do Pani Kasi z depresją, na lekach i z niechęcią do życia. Terapia spowodowała, że stanęłam na nogi, stałam się pewną siebie osobą i odzyskałam radość życia. Układam życie na nowo i widzę rezultaty. Pani Kasia jest osobą kontaktową, kompetentną, miłą i empatyczną. Cieszę się, że trafiła, właśnie na jej osobę i polecam wszystkim pogubionym i zrezygnowanym.

Do Pani Psycholog umówiła mnie żona, która pierwsza zauważyła, że moje relacje z dziećmi są dalekie od ideału, a właściwie wcale ich nie było.Mało brakowało , a rozpadłaby się nasza rodzina-miałem już dość ciągłych pretensji i awantur ze strony żony i nastoletnich synów-chciałem uciec. Na szczęście zareagowała w porę i dzięki pomocy i wskazówkom pani psycholog udało nam się wyjść na prostą, a myślałem, ze już nie ma szans.Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny!

Zgłosiłam sie do gabinetu, ponieważ nie mogłam poradzić sobie po poronieniu.To straszne doświadczenie, ale na szczescie pomoc pani psycholog przyszla w odpowiednim momencie. Wrocilam do równowagi i po jakimś czasie udalo mi sie zajść w ciąże.Jestem w 8 miesiącu..bardzo dziekuje za zrozumienie i pomoc.

Bardzo dobry specjalista-jako jedyny psycholog (wcześniej byliśmy u pięciu innych i prawie straciliśmy nadzieję)potrafiła dotrzeć do naszej zamkniętej i odizolowanej nastoletniej córki.Dziękujemy!

Jakis czas temu stracilam chec do zycia,w wypadku zginal moj maz..Pojawialy sie mysli samobojcze,nie bylam w stanie funkcjonowac.Pani Doktor pomogla mi, nauczyla od nowa cenic zycie.Bardzo dziekuje.

Nie spodziewałam się tak spektakularnych rezultatów już w pierwszym miesiącu terapii-przestałam myśleć jedynie negatywnie-jest nadzieja, że będzie coraz lepiej! Dziękuję

Bardzo dziękuję za pomoc,sama nie byłabym w stanie pozbyć się lęków, które od 2 lat utrudniały mi normalne funkcjonowanie.Dziękuję:)

Bardzo dziękuję za życzliwe podejście i fachową pomoc-polecam gorąco tę Panią Psycholog-skutecznie pomaga mi walczyć z uzależnieniem!