Katarzyna Roman

Pani doktor miła, wszystko bezboleśnie. Niestety obsługa już nie jest tak przyjemna.. miałam umówione 4 wizyty na 4 różne zęby, 2 wizyty poświęciłyśmy na 1 zęba (wstawienie plomby, ok) pozostałe 2 wizyty zostały odwołane dzień przed przez panią doktor ponieważ nie odebrałam od niej telefonu rano i oddzwoniłam dopiero po godz 17 (żadnego SMS nie otrzymałam). Moje tłumaczenie, że byłam w pracy i niestety nie mam przy sobie telefonu poszło na marne.. przypominam, że na wizytę czeka się conajmniej 2-3 miesiące więc MEGA SŁABO ZE STRONY GABINETU.

Pani bardzo nie miła może dlatego,że byłam u niej na NFZ.Zęba rwała i nie wyrwała(korzeń został i rób co chcesz). Niestety nie mam o niej dobrej opinii.

Niestety nie mam o niej dobrej opinii.

jest dobrym stomatologiem robi bezbolesnie jest bardzo obrotna osoba i dokładna jestem bardzo zadowolona i polecam innym Ania

jesli chcecie miec zeby nie idzcie tam za leczenie kanalowe ktore sie nie powiodlo i wtrwanie zeba zaplacilem lacznie 500zl mile usposobienie i uprzejmosc to naprawde NIE WSZYSTKO!

około 50 minut na fotelu, miło i bezboleśnie,

około 50 minut na fotelu, miło i bezboleśnie,

Pani doktor sympatyczna i rzeczowa. W porównaniu z innymi stomatologami u których do tej pory byłem wypada dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić :D

Pani doktor sympatyczna i rzeczowa.

No Pani Doktor nawet miła, niestety nie tłumaczy wszystkiego do końca.

No Pani Doktor nawet miła, niestety nie tłumaczy wszystkiego do końca.