lekarz Katarzyna Rudolf

Pani doktor Katarzyna Rudolf- Urasińska to wspaniały empatyczny człowiek o wielkiej wiedzy i umiejętnościach. Bardzo życzliwa,serdeczna,delikatna. Polecam i dziękuję 05.01.22r

Polecam i dziękuję 05.01.22r

polecam zdecydowanie :)))) Marta Z Dworu :)

polecam zdecydowanie :)))) Marta Z Dworu :)

Byłam u Pani DR Rudolf na 2 wizytach.Jestem bardzo zadowolona,Pani dr bardzo życzliwa ,uprzejma,wspaniały fachowiec,leczy przy muzyce,polecam każdemu panią dr i życzę wszystkiego dobrego.Ania z Piaseczna.

Pani doktor perfekcyjnie dopasowała korone do koron robionych przez innego lekarza mimo, że to wymagało od niej dodatkowego trudu.Nie krytykowała złej pracy innego lekarza a jej korona trzyma się już kilka lat.

wspaniała pani doktor polecam kazdemu/bardzo dobry fachowiec /z sercem pochodzi do pacjenta/bardzo życzliwa.

Gdy jest problem to unika spotkania i odsyła np do swojego ojca. W ten sposób straciłem gwarancję na wykonaną usługę i naraziłem się na duże straty finansowe.

Rewelacyjny lekarz!!!! Rzeczowy, kompetentny, aż miło i bez strachu leczyć zęby. Siadasz i można zasnąć:) Uwielbiam chodzić do Pani doktor. Pozdrawiam