lekarz Katarzyna Rydwelska

Polecam panią bardzo serdecznie ta pani jest moja lekarka w gabinecie w przychodni na ul Monte casino

Pani doktor już kilka razy rozpoznała nietypowe objawy u moich dzieci (np. mononukleozy, którą ówczesny pediatra uznał za rumień). Zawsze kompleksowo podchodzi do badania, poświęca na nie dużo czasu. Nie odmawia skierowań. Poproszona, tłumaczy zrozumiałe zawiłości choroby. Jedyny minus jest taki, że jest to skryta osoba, mało się uśmiecha.

Nasza subiektywna ocena z kilku wizyt Przychodnia w Koszalinie przy ul. Monte Casino Pani doktor w naszej ocenie nie panuję nad gabinetem lekarskim, w którym przyjmuję pacjentów gdzie panuję chaos i personalne konflikty z pielęgniarką z rejestracji przekładające się na jakość wizyty ( rzucanie długopisem ) albo mamy pecha albo tak to tam wygląda. czujemy się niekomfortowo w takich warunkach a co jest niedopuszczalne nasze dziecko doznało cierpienia i nieprofesjonalnej obsługi w gabinecie zabiegowym. Nie zostawimy tak tej sprawy...

tylko nie potrafi wystawiać recept. od zeszłego piątku przerabia mi jedną receptę i we wtorek w aptece dowiaduję się że nadal jest źle wypisana

Bardzo dobry lekarz,kompetentny i uprzejmy

Bardzo dobry lekarz,kompetentny i uprzejmy