lek. dent. Katarzyna Salata

Stomatolog, Ortodonta

Polecam, bardzo dobra i przyjemna Pani stomatolog. Daje poczucie bezpieczeństwa na fotelu. Dobrze wyjaśnia co robi

Jestem zadowolony z wizyty u dr Salaty z bezpłatną konsultacją. Na początku skierowano mnie na oczyszczenie jamy ustnej i miałem wrażenie, że chyba ktoś chce mnie naciągnąć na koszty, ale po zabiegu widzę kolosalną różnicę i sam się lepiej ze sobą czuję. Aparat na ładne czyste ząbki założony i działamy! Jedynie co to bardzo ciężko się dodzwonić na stacjonalrny numer, terminy nawet ok i parkowanie też.

Doskonała lekarka. Profesjonalizm i fachowość. Przyjazna, dokładna, rzetelna no i bardzo miła ;) - polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4