lekarz Katarzyna Sienkiewicz

Neurolog

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor Sienkiewicz jest bardzo konkretna, poświęca dużo czasu, analizuje, szuka tez innych przyczyn ewentualnej choroby (nie neurologicznych).

Profesjonalne podejście do problemu i człowieka (celowo pisze człowieka a nie pacjenta). Pierwszy lekarz, który na spokojnie wytłumaczył mój stan, a byłem u kilku neurologów - szkoda czasu na komentarz... Pani doktor bardzo konkretna, poświęciła mi dużo czasu, zbadała, przejrzała płytki z badaniami i opisy. Powiedziała co mogę, czego nie, pokierowała na dalsze leczenie, zweryfikowała i zmieniła leki, z tłumaczenie dlaczego te a nie tamte. Takich lekarzy jest już naprawdę niewielu, co jest bardzo smutne. Byłem na normalnej wizycie, nie prywatnie. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy neurologa POLECAM Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ...

Takich lekarzy jest już naprawdę niewielu, co jest bardzo smutne.
Byłem na normalnej wizycie, nie prywatnie.
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy neurologa POLECAM Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ...

Może małomówna jeśli chodzi o tłumaczenie choroby (trzeba wyciągać z niej informacje), ale za to kompetentna i poświęca dużo czasu na pacjenta. Polecam

Konkretny lekarz, pomogła mi rozwiązać mój problem neurologiczny, na pewno w razie potrzeby zgłoszę się do Pani dr. raz jeszcze!!!

Polecam, dokładny wywiad, profesjonalne podejście, uprzejmość, trafiona terapia, dobrze wytłumaczona.

Pani Dr nie nalezy do osób szczególnie sympatycznych ale na wizycie domowej była miła i wykazała się ogromną wiedzą i chęcią rozwiazania problemu prosząc o późniejszy kontakt z nią.

szkoda gadać!!!!!!!! tojfdkljsll dfsfs sdfdfkgnjfkjbgsdf

szkoda gadać!!!!!!!!
tojfdkljsll
dfsfs
sdfdfkgnjfkjbgsdf

Nie polecam, jak dla mnie była nie miła i chodziło jej tylko o kase!

Nie polecam, jak dla mnie była nie miła i chodziło jej tylko o kase!