lekarz Katarzyna Sierzpowska

Lekarz rodzinny

P. dr wspaniała ciepła osoba, bardzo dobry lekarz. Dużo poświęca czasu pacjentowi, dobrze wszystko wytłumaczy jest bardzo uprzejma. Rewelecja polecam.

Super profesjonalny lekarz. Uprzejma, uśmiechnięta , nie skażona .Może ktoś wie gdzie teraz przyjmuje???/

Bardzo dokładna, wnikliwa i uprzejma. Ma serce i cierpliwość do dzieci. Mój 7letni syn za nią przepada. Polecam.

bardzo rzetelny i kompetentny lekarz, nie traktuje pacjentów szablonowo,zleca dodatkowe badania gdy jest potrzeba....szkoda że odeszła z naszej przychodni...