mgr Katarzyna Skarbińska

Rehabilitant

Serdecznie polecam Panią Kasię! Jest osobą odpowiedzialną, z ogromnym zapleczem doświadczenia, chętnie doradzi i podpowie. Ma fantastyczny kontakt z pacjentem.

Witam, wszystkich czytających, chodziliśmy do p. Kasi na terapię przez ok rok czasu, dziecko miało 3 miesiące jak lekarze wykryli obniżone napięcie mięśniowe, dzięki p. Kasi córka już biega i jest w pełni zdrowa. Bardzo dziękujemy za pomoc, fachowość, podejście do dziecka - wszystkim polecam korzystanie z pomocy p. Kasi, a p. Kasi samych sukcesów i dużo zdrówka Dziękujemy rodzice Madziuniaka

Bardzo miła o sympatyczna Pani rehabilitantka, miła atmosfera. Zawsze odpowie na kazde zadane pytanie. Rehabilitacja przyniosla w 100% rezultat. Goraco polecam.

Wspaniały człowiek, do tego profesjonalistka, znamy się od 20 lat i mogę z czystym sumieniem polecić jej w pełni fachowe usługi. Poza fachowością posiada umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji zarówno z dziećmi jak i ich rodzicami.

Serdecznie polecam. Trafiłam do pani Kasia razem z synem po wypadku samochodowym. Syn chodzi samodzielnie, a ja ruszam rękami. Miła, sympatyczna, osoba. Pani Kasia to nie tylko rehabilitantka ale "psycholog duszy". Osoba znająca się na swoim "fachu", wysłucha, doradzi, pomoże. Warto skorzystać z jej porad.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Mikołów"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów