mgr Katarzyna Skarbińska

Rehabilitant

Serdecznie polecam Panią Kasię! Jest osobą odpowiedzialną, z ogromnym zapleczem doświadczenia, chętnie doradzi i podpowie. Ma fantastyczny kontakt z pacjentem.

Witam, wszystkich czytających, chodziliśmy do p. Kasi na terapię przez ok rok czasu, dziecko miało 3 miesiące jak lekarze wykryli obniżone napięcie mięśniowe, dzięki p. Kasi córka już biega i jest w pełni zdrowa. Bardzo dziękujemy za pomoc, fachowość, podejście do dziecka - wszystkim polecam korzystanie z pomocy p. Kasi, a p. Kasi samych sukcesów i dużo zdrówka Dziękujemy rodzice Madziuniaka

Bardzo miła o sympatyczna Pani rehabilitantka, miła atmosfera. Zawsze odpowie na kazde zadane pytanie. Rehabilitacja przyniosla w 100% rezultat. Goraco polecam.

Wspaniały człowiek, do tego profesjonalistka, znamy się od 20 lat i mogę z czystym sumieniem polecić jej w pełni fachowe usługi. Poza fachowością posiada umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji zarówno z dziećmi jak i ich rodzicami.

Serdecznie polecam. Trafiłam do pani Kasia razem z synem po wypadku samochodowym. Syn chodzi samodzielnie, a ja ruszam rękami. Miła, sympatyczna, osoba. Pani Kasia to nie tylko rehabilitantka ale "psycholog duszy". Osoba znająca się na swoim "fachu", wysłucha, doradzi, pomoże. Warto skorzystać z jej porad.

Pani Kasia jest niezwykle kompetentną, energiczną i sympatyczną rehabilitantką. Ma świetny kontakt z dzieckiem, zajęcia z nią były wręcz formą zabawy dla mojego synka, podczas gdy ona cały czas prowadziła rehabilitację. Podchodzi do problemów zdrowotnych kompleksowo, to ona zadbała o konsultacje mojego dziecka u różnych specjalistów. Polecam.

Pani Kasia, to właściwa osoba na właściwym miejscu, ma świetny kontakt z dziećmi - nasz synuś był nieustannie zadowolony na rehabilitacji, dzięki Pani fachowości i zaangażowaniu przykurcz mięśni szybko ustąpił. Pani Kasia wszystko nam wyjaśniała i tłumaczyła co i jak, oraz jest bardzo miłą rehabilitantką. Gorąco polecamy :)

Miła, sympatyczna, kompetentna. Ma świetny kontakt z dziećmi. Cieszę się, że córka trafiła do niej, rehabilitacja zakończona sukcesem. Godna polecenia.

Pani Kasia to bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Kiedy u naszej còrki stwierdzono obniżone napięcie mięsniowe, to po rehabilitacji nastąpiła znaczna poprawa i dziś Gabrysia jest już zdrowa. Pani Kasia ma też bardzo dobre podejście do dzieci oraz dobry kontakt z rodzicami. Gorąco polecamy.

Nasze Dzieci są wcześniakami i kiedy trafił do Pani Kasi miały obniżone napięcie mięśniowe. Pani Kasia tak ich poprowadziła, że w bardzo krótkim czasie doszły do normy. Ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej. Pani Kasia jest nie tylko super specjalistą, ale również fantastycznym człowiekiem :-) gorąco polecamy każdej mamie.