dr n. med. Katarzyna Skórzewska

Endokrynolog, Ginekolog

Jestem wielką fanką dr Skórzewskiej, leczę się u niej (teraz to już tylko kontrole) od 6 lat. Pomogła mi niesamowicie przy trądziku wyprowadzając mnie z niego w sposób spójny z działaniami dermatologa (leczenie równoległe u ginekologa-endokrynologa i dermatologa), a później wzorowo poprowadziła ciążę. Fakt, dr Skórzewska nie ma aparatury do USG w gabinecie, ale odsyła do najlepszych ekspertów nie udając alfy i omegi w każdym temacie. Jest przy tym bardzo ciepłą, ale konkretną osobą - w jej gabinecie czuje się bezpiecznie

Polecam Panią Doktor - osoba godna polecenia. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, przepisała skierowanie na dużą ilość badań celem sprawdzenia prawidłowości każdego hormonu.Jestem pod wrażeniem, bardzo miła, dobre podejście do człowieka.

Stanowczo odradzam!!!! Pani doktor nie zajmuje się pacjentem, nawet usg poleca swojemu koledze, pozbawionemu wszelkich zasad kultury. Strata czasu i pieniędzy! radzę poszukać bardziej kompetentnego lekarza.

jak za taką cenę i brak USG w gabinecie to przesada

jak za taką cenę i brak USG w gabinecie to przesada

Zdecydowanie nie polecam. Gdy byłam w ciąży ani razu nie skorygowała mi hormonu w zw. z niedoczynnością tarczycy, a o tym powinien wiedzieć lekarz. Na szczęście byłam także pod opieka świetnego endokrynologa, który na bieżąco dbał o moje wyniki, zlecał tsh i ft w przeciwieństwie do tej p. dr.

Dr Skórzewska to pierwszy lekarz który skierował mnie na odpowiednie badania a nie bez sensu wypisywał tabletki. Przeprowadza dokłady wywiad i kieruje na dokładne badania wiec diagnoza jest przemyślana i mam nadzieje trafna (od 5 lat nikt nie "odkrył" co mi jest). Wszystko rusje na karteczkach i tłumaczy w czym problem. Nie byłam jeszcze w ciąży wiec nie wiem jak w tej kwestii bo narazie zajmuję się antykoncepcją ;) Jedynym minusem jest koszt wizyty :(

Jest takim lekarzem, jakiego chciałam zawsze mieć. Wizyta u niej to przyjemność. Ma doskonałą pamięć do pacjentów, ich historii chorób. Przepisując leki doskonale pamięta, na co dany pacjent jest uczulony itd.No i najważniejsze- mega skuteczne metody leczenia, nie przepisuje drogich leków. A fakt że dodatkowo jest endokrynologiem powoduje, że jest jeszcze bardziej kompleksowa. Ja ją uwielbiam i leczę sie u niej od 98 roku :)

Pani Doktor jest jednym z niewielu znanych mi lekarzy, do których chce się wracać, prowadzi mnie od blisko 10 lat z bardzo dobrym skutkiem.

Pani doktor jest przemiłą osob, która dba o swoich pacjentów, jestm z niej bardzo zadowolona i z czystym sumieniem moge ją polecić każdemu.