1,4
1,3
1,2

Stanowczo jeden z najlepszych lekarzy medycyny pracy. Pani doktor bada dokładnie i analizuje wszelkie narażenia występujące na danym stanowisku pracy. Nie jest to podbicie pieczątki pro forma jak to zwykło się robić, ale rzeczywiste sprawdzenie czy zdrowie pozwala na określoną pracę. Polecam z całego serca!

Pomimo uprzedzenia mnie przed tą panią przez znajomego, postanowiłem skorzystać i poszedłem do tej kobiety - i to był mój błąd. Rzeczywiście arogancka; despotyczna i zero empatii! szok odradzam.

Chamska, arogancka i bezczelna. Nie polecam! Jakim cudem taki ktos wykonuje tak odpowiedzialny zawód? Dobre pytanie

Niezwykle niemiła osoba, uważa się za panią świata, nie pozwala sobie zadać żadnego pytania, oburza się o kompletne bzdury. Zachowuje się wprost bezczelnie. Za znakomity przykład jej chamstwa mogę podać fakt, iż nie dała sobie wytłumaczyć, iż nie jestem w stanie dostarczyć dokumentacji z przychodni z leczenia sprzed kilku lat w ciągu 4 godzin i musiałem błagać w tej przychodni o przyspieszenie tworzenia kopii dokumentacji. Na czczo byłem zmuszony jeździć w tę i z powrotem po Rzeszowie. To oburzające, że ktoś tak chamski i bezczelny jest lekarzem!

Nie polecam! Nieprzyjemna atmosfera, nie mila Pani. Zero szacunku dla pacjenta. Wizyta to męczarnia.

Okropna kobieta. Nie da się normalnie porozmawiać, na wizycie siedzi się jak na przesłuchaniu, okropna atmosfera, nieprzyjemna Pani, nie polecam!!!!

Gdyby za uprzejmość była opcja minusowa , to należy się tej pseudolekarce jak nic! Pacjenta na badaniu traktuje z góry, jak winnego podczas przesłuchania, nie pozwoli zadać pytania, jak coś odpowiadasz to się drze od razu, że nie tak jak powinno być i czepia się każdego słowa! Tyle tu negatywnych opinii i nadal ktoś chce ją zatrudniać? Po co? Naprawdę nie ma już innych lekarzy w Rzeszowie?

Nic się nie zmieniło w kwestii przywołanych opinii po za tym że Pani aktualnie pracuje pod szyldem MEDYK w Jasionce. Unikać szerokim łukiem!!!

Bardzo chamska osoba, z którą jako pacjent nie mogłem swobodnie porozmawiać. Przy próbie odpowiedzenia na pytania od razu zostawałem sprowadzony do parteru. Nigdy nie wyszedłem tak zestresowany od lekarza. NIE POLECAM.