mgr Katarzyna Śmietańska

Neurologopeda, Logopeda, Oligofrenopedagog

Terapia logopedyczna i neurologopedyczna, Terapia Wczesnego Wspomagania Rozwoju.
Kontakt: katarzynasmietanska10@gmail.com

Kontakt: katarzynasmietanska10@gmail.com

Pani Kasia ma cudowne podejście do dzieci, jest ciepłą i miłą osobą, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.Bardzo polecam Panią Kasie

Pani Kasia bardzo pomogła Piotrusiowi - zaczęliśmy ćwiczenia logopedyczne gdy miał 4 lata i 8 miesięcy.Dzięki niej mojego syna zaczęli rozumieć wszyscy a nie tylko rodzice i dziadkowie. W niecały rok opanowaliśmy "wypadanie języka" i wypowiadanie wielu głosek, których nie umiał po nas powtórzyć tylko "mówił po swojemu" . Pani Kasia ma bardzo dobre podejście do dzieci i umie je zmotywować (rodziców też!). Czekaja nas jeszcze tylko ostatnie zajęcia, ponieważ Piotruś mówi już bardzo ładnie.Bardzo polecam tą logopedę. Mama Piotrusia

Mama Piotrusia

Uczęszczam z synem do Pani Kasi na zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju przez 3 lata. Początkowo syn nie mówił, jego rozwój był słaby. Po trzech latach jest rozgadany, jeszcze tylko musimy poprawić artykulację. Z całego serca polecam Panią Kasię.

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t. Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych matek:). To ciepła, wyrozumiała osoba, o wielkiej cierpliwości i cudownym podejściu do pacjentów. Prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca również wobec rodziców, ...

Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych matek:). To ciepła, wyrozumiała osoba, o wielkiej cierpliwości i cudownym podejściu do pacjentów. Prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca również wobec rodziców, od których oczekuje aktywności, systematyczności i współpracy w terapii oraz w ćwiczeniach prowadzonych z dzieckiem. Efekt jej działania zaczyna być szybko dostrzegany, co więcej utrzymuje się trwale. Ja i mój syn bardzo jesteśmy wdzięczni Kasi za autentyczną troskę o Michałka, za ten wspólny czas spędzony na ćwiczeniach logopedycznych, a przede wszystkim za oszałamiający efekt. Dziękujemy! i oczywiście polecamy wszystkim i zalecamy każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie poprawności wymowy.:)

Przeszliśmy dość długą i krętą drogę, chodziliśmy w sumie do 5 logopedów zanim trafiliśmy pod skrzydła Pani Kasi. Nasze nadzieje, że dziecko będzie mówiło malały z każdym rokiem. Jej praca z synkiem, który ma MPD przynosi efekty, chociaż zdaję sobie sprawę, że jeszcze wiele przed nami. Pani Kasia jest osobą, która bez wątpienia wykonuje swój zawód z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Jest ciepłą, uśmiechniętą osobą, cierpliwą, serdeczną i wyrozumiałą. Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi, stosuje ciekawe i bogate metody pracy. Jej pracę charakteryzuje profesjonalizm, sumienność i przede wszystkim ...

Pani Kasia jest osobą, która bez wątpienia wykonuje swój zawód z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Jest ciepłą, uśmiechniętą osobą, cierpliwą, serdeczną i wyrozumiałą. Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi, stosuje ciekawe i bogate metody pracy. Jej pracę charakteryzuje profesjonalizm, sumienność i przede wszystkim efektywność. Ma świetne podejście do dzieci, nawet do największych uparciuszków.
Jest nie tylko terapeutą mojego synka, ale czasem i moim, gdy w chwilach zwątpienia i załamań życiowych potrafiła wysłuchać i pocieszyć. Jest człowiekiem nastawionym na dobro i pomoc innym.
Polecam wszystkim Panią Kasię, aby ta droga do mówienia nie była tak kręta jak u nas.
Mama uparciuszka Glonojadka.

Pani Kasia uwazam jest osoba kompetentna, podnoszaco caly czas swoje kwalifikacje zeby jak najbardziej moc pomoc i uczyc swoim podopiecznym. Pozatym jest soba bardzo ciepla, kochajaca dzieci, zawsze mozna na Pania Kasie liczycz.ma super podejscie do dzieci. Rodzic uwazam czuje ze jego dziecko jest w odpowiednich rekach.

Mam córkę Madzie bardzo mało mówiła prawie że wcale , zdiagnozowano u niej spektrum autystyczne . Na wczesne wspomaganie trafiłyśmy do Pani Kasi . Wszystko mi wspaniale wytłumaczyła co się dzieje z moim dzieckiem . Ma cudowne podejście do dzieci . Dziś dzięki Pani Kasi moja Madzia mówi , rozumie polecenia . A ja jestem bardzo dumna z mojego dziecka.

Witam mój wnuczek uczęszcza na terapie do p.Kasi miał duże problemy ze skupieniem się czytaniem pisaniem również z zachowaniem .w obecnej chwili jest duża poprawa dzięki p.Kasi Śmietańskiej i jej wysiłku profesjonalnej terapii ma wspaniałe podejście do dzieci jak zarówno do rodziców\opiekunów naprawdę polecam bo warto .Pozdrawiam

"Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym..." Janusz Korczak Taka jest Pani Kasia

uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym..." Janusz Korczak
Taka jest Pani Kasia

Pani Katarzyna Śmietańska od ponad pół roku prowadzi mojego 2,5 letniego autystycznego syna w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Syn zrobił i robi ogromne postępy. Coraz więcej mówi, coraz więcej rozumie. Pani Kasia zauważa jego problemy i na bieżąco je rozwiązuje. Jest dobrym, godnym zaufania specjalistą. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć. Przy tym ciepła i łatwo nawiązuje z dzieckiem współpracę. Utrzymuje z rodzicem stały kontakt. Profesjonalista i człowiek w najlepszym znaczeniu. Polecam!