dr n. med. Katarzyna Sobańska

Wenerolog, Dermatolog

2,6
2,9
2,7

Nie polecam Pani doktor. Wizyta trwa do 2 min. W ogóle Pani dr nie słucha co pacjent mowi tylko wie swoje. Leki zle dobrane choc Pani doktor twierdzi ze jest super i zmiana wyglada duzo lepiej (po ponad miesiecznej wizycie). Ja obserwuje natomiast co innego, ale coz lekarz ma racje nie pacjent☹️ jestem strasznie zniesmaczona wizytami u Pani dr,dobrze że to chociaż na NFZ. Choc szkoda czasu bo leczenie jest bez efektow, a problem sie poglebil za ten czas. Przykro...

Jestem zawiedziona . Pani doktor poświęciła nam 2 min w gabinecie. Kasując 150 zl . I moje dziecko ma poparzona TWARZ przez leki które ta pani wypisała. Odradzam !!!!!!!!!!!!!

Polecam Panią doktor wszystkim, którzy mają problemy skórne. Na wszystkie nurtujące mnie pytania otrzymałam profesjonalną odpowiedź.

Witam, byłam na kilku wizytach u dr Sobańskiej. Moim problemem były wypadające włosy. Pani dr najpierw stwierdziła, że mam zapalenie skóry głowy i wysłała mnie na kilka zabiegów, każdy po 60 złotych, które wg mnie nie przyniosły żadnych efektów. Dodatkowo dostałam maść, która raczej jeżeli pomogła to tylko chwilowo. Na kolejnej wizycie bez żadnego zainteresowania, czy dokładnego obejrzenia stanu mojej skóry po cudownych zabiegach dostałam płyn na wypadanie włosów. Gdy zapytałam o skuteczność leku i powiedziałam, że mam wątpliwości co do jego stosowania niestety zostałam potraktowana "z góry" i usłyszałam, że innych leków nie ma. Wizyta nie trwała dużej niż 3 minuty. Zainteresowanie lekarza pacjentem bardzo małe.

Byłam u Pani doktor z 2letnim synkiem, który od urodzenia był podejrzewany o różnego rodzaju alergie. Miał zakaz czekolady, mleka, soków w zasadzie wszystkiego i nic nie pomagało. W końcu trafiłam o dermatologa i faktyczni po minucie wizyty Pni postawiła diagnozę - rogowacenie mieszkowe. Zapytała czy w rodzinie ktoś to ma - okazało się że ja też mam ale krostki miałam na rękach tak jak moja mama, całe życie i się do nich przyzwyczaiłam, myślałam że się nie da z tym nic zrobić. Dziecko szczęśliwe - je już wszystko:) Krosty smaruję raz wieczorem i prawie ich nie ma (zarówno u mnie jak i u synka). Wyjaśniła skąd ta choroba, do kiedy będzie i wszystko co chciałam. Ja jestem bardzo zadowolona.
Mój tata też trafił do pani doktor z dużym łupieżem i mu bardzo pomogła. Więc nie rozumiem skąd te opinię. Pani doktor umie szybko zdiagnozować, a jak ktoś chce posiedzieć i pogadać to niech idzie do koleżanki.

Wspaniała Pani dr:) nie rozumiem tych negatywnych opinii, Pani dr zajmuje rozpoznanie jakieś 2 minuty i to chyba znaczy, ze zna sie na swoim fachu. Niewiarygodnie miła, mimo, ze wizyta trwa kilka minut zawsze zamieni kilka słów na jakiś temat. Ma mnóstwo pacjentów a pamięta moje imię i w drzwiach od razu mnie wita. To prawdziwy lekarz z powołania. Ja chodze na wizyty powiedzmy ,, prywatnie", ale moja znajoma była na fundusz i ma dokładnie takie same odczucia jak ja. Jest to jedyny lekarz do którego chodze z przyjemnością i zawsze wychodzę uśmiechnięta. Fakt, ze długo już lecze sie u Pani dr, ale widzę poprawę- Pani dr przepisie maści i kremy które nie kosztują wiecej niż 50 zł a czasami nawet 5 czy 10 zł, po prostu zaleca to czego skora wymaga. Ja na początku miałam dużo zabiegów które nie ukrywam tanie nie były, ale od roku lecze sie samymi lekami i pani dr nie zaleca mi niepotrzebnych zabiegów tylko dla własnych zysków jak mogą inni sadzić. To uprzejmy i wspanialy czlowiek!!Gorąco polecam!!!!!

Chodzę do Pani Doktor od pół roku co dwa/trzy tygodnie na wizytę, każda trwa nie dłużej, niż 2 minuty. Jedynie popatrzy na mnie i przepisuje jakieś maści, które nie przynoszą ŻADNEGO efektu i wmawia mi z każdą wizytą, że jest coraz lepiej. Nie jest. Nie polecam lekarza, nie potrafi mnie wyleczyć przez ponad pół roku.

Pani doktor nawet nie odeszła od biurka, aby sprawdzic stan mojej skóry, od razu przepisala lek który oczywiscie nie pomógł. Wszystkie problemy skórne sprowadza do trądziku młodzieńczego. nie polecam.

Nie polecam, 2 minutowe wizyty... brak zaintersowania pacjentem+

Nie polecam, 2 minutowe wizyty... brak zaintersowania pacjentem+

Kilka razy byłam u Pani doktor na wizycie na NFZ, łudziłam się, że wyleczy mój trądzik; tak jak piszą wszyscy wizyta trwa ok. 2 minuty, przepisane leki i zabiegi w ogóle nie przynoszą efektów. Nie wiem czy to kwestia tego, że wizyta jest darmowa, dlatego tym razem wydam te 80 zł i umówię się do innego dermatologa prywatnie.