lekarz Katarzyna Sosińska

Pediatra

Bardzo ale to bardzo słaby lekarz!!!! Ta pseudo pani lekarz Źle zdiagnozowała chorobę ze o lekach nie wspomnę!!!! Nie polecam takich lekarzy należy szeroko omijać!!!! A kultura osobista tej pani? Masakra mozna powiedzieć brak kultury!!!!! Żenada!!!!

Niezawodna, rzetelna i cierpliwa - tacy powinni być lekarze! W pełni polecam! Trafnie diagnozuje. Informuje o wszystkim bez konieczności dodatkowych pytań. Super!

Niezawodna, rzetelna i cierpliwa - tacy powinni być lekarze! W pełni polecam!

Szanowni Państwo, z pełnym zaufaniem polecam Panią Doktor. To nie tylko profesjonalistka, ale i człowiek pełen zrozumienia. Mieliśmy kryzysową sytuację, podczas wizyty przyjaciółki u rodziny w Słupsku rozchorowała się jej dwumiesięczna córeczka. Ostra biegunka, szpital nie przyjmował pacjentów z powodu braku miejsc. Żadnych szans na wizytę domową, nawet prywatną, lekarza, ponieważ panowała epidemia grypy. Dziecku groziło odwodnienie. Wielu pediatrów nieosiągalnych z powodu okresu świątecznego. Odebrała tylko Pani Doktor, wysłuchała uważnie wszystkich informacji, zapytała dodatkowo o objawy i zaleciła konkretne działanie. Idealnie! W ciągu kilku godzin dziecko zaczęło odzyskiwać siły. Pani Doktor sama jeszcze zadzwoniła by podać dodatkową nazwę preparatu dla dziecka. A przecież ja była tylko nieznaną jej osobą z drugiej strony telefonu. Jesteśmy wdzięczni Pani Doktor za zrozumienie i zaangażowanie oraz za profesjonalizm. Więcej takich lekarzy! Dziękujemy, Pani Doktor.

Już na pierwszej wizycie przekonałam się, że Pani dr Sosińska jest bardzo uważnym i spostrzegawczym lekarzem. Nie skupia się na jednym, aktualnym problemie np. kaszelku, tylko interesuje ją wszystko: zachowanie, dieta, wypróżnienia, przebieg chorób. Zadaje bardzo dużo pytań. Niektóre z ust pediatry słyszałam po raz pierwszy w życiu;-) zdecydowanie godna polecenia

zgadzam się z każdą pozytywną opinią o pani doktor najlepszy lekarz z jakim miałam okazje się spotkać (a dużo lekarzy już odwiedziłam - mam synka 2 lata ) pani doktor jako jedyna umiała trafnie zdiagnozować mojego synka w sytuacjach kiedy inni lekarze zawodzili , zawsze poświęca dużo uwagi zarówno małemu pacjentowi jak i rodzicom , rozwiewa wątpliwości i po prostu służy radą , jest ciepła , miła, po każdej wizycie jestem kompleksowo i wyczerpująco poinformowana

Wciąż poszukujesz "Pediatra Poznań"?

Tumska 10
62-200 Gniezno