lekarz Katarzyna Staroń-Marszycka

Psychiatra

2,9

Byłam dziś u pani doktor i zupełnie nie za pieniądze. Bardzo przyjemna ,kompetentna i miła pani doktor. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Każdy moze miec gorszy dzień, ale nie może popsuć opinii tak świetnego lekarza

U wielu psychiatrów byłem ale u tak nie kompetentnego i bezczelnego jeszcze nigdy...Zamiast leczyć to pogłębia chorobę swoim zachowaniem. Nie polecam!

Dla mnie lekarz rewelacyjny lecze sie u pani doktor juz 5 lat na nerwice lekowa zawsze znajdzie dla mnie czas nawet jak nie jestem umowina I podjade to mnie przyjmie I wyslucha ja bardzo polecam pania doktor.

czyli nie ja jedna mam takie odczucia, pocieszające:)

czyli nie ja jedna mam takie odczucia, pocieszające:)

Bardzo arogancki lekarz , zainteresowany wyłącznie szybkim zyskiem , miewa fochy oraz humory , nie polecam tej lekarki !!!

JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTA. JA NIE ZGADZAM SIĘ. Z POPRZEDNIMI OCENAMI.ALE KAŻDY OCENIA WEDŁUG SIEBIE.MOJA TERAPI TRWAŁA KAWAŁ CZASU.NIKT NIE POTRAFIŁ MI POMÓC.FAKT POMOGŁAM SAMA SOBIE ALE Z POMOCĄ TEGO LEKARZA.

Ktoś napisał opinię o Pani doktor, że " jesli nie płacisz - jest nieprzyjemna"...Ja płacę chodząc wyłącznie na prywatne wizyty i ...uważam, że Pani doktor ma taki sposób bycia w kontaktach ze mną, który po prostu mi nie odpowiada....Mam wrażenia, że jest często znudzona tym o czym z Nią rozmwaiam, czyli o moich kłopotach zdrowotnych. Kto jak kto, ale lekarz tej profesji w/g mnie powinien być bardziej " wrażliwy" w kontakcie z pacjentem a przede wszystkim bardziej cierpliwy. Powinin umieć uspokoic i podtrzymać na duchu, a Pani doktor - mam wrażenie - nie potrafi do mnie dotrzeć, nie potrafi wzbudzić mojego zaufania i mojej sympatii...A to jest ważne...

jak na wiek fajna lasia;-)moglbym z nia cos wiecej;-)

jak na wiek fajna lasia;-)moglbym z nia cos wiecej;-)

palący były lekarz tak twierdzi niech idzie precz !!!!!!

palący były lekarz tak twierdzi niech idzie precz !!!!!!

Lekarz na usługach ZUS więc wiadomo co sobą reprezentuje a leczy za duże pieniądze, wielki cennik na drzwiach.Są lekarze leczący na koszt NFZ i są naprawdę dobrzy.Ja tego lekarza nie polecam,jeśli nie płacisz naprawdę jest nieprzyjemna.