lek. dent. Katarzyna Stecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Protetyk

Pani Kasia to FACHOWIEC w swoim fachu! Specjalista najwyższej klasy w swojej profesji, lekarz Z POWOŁANIA ,PEŁNA EMPATII,PRZEMIŁA, jedna z ginącego niestety gatunku lekarzy gotowych nieść pomoc zawsze!!! Mam ogromne błogosławieństwo mieć ją za swoją lekarkę.Moje zęby to problematyczny przypadek ,a ona zawsze potrafiła poprawnie postawić rozpoznanie,który ząb jest przyczyna mojego cierpienia i wyleczyć moje zęby. CUDOWNA LEKARKA ,POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM.

Pani Katarzyna -mimo młodego wieku- okazała się bardzo dobrym stomatologiem. Mimo że miałem wyrywanego zęba nie czułem lęku (jak zwykle) podczas tego zabiegu. Naprawdę wzbudza pełne zaufanie. Jeśli boisz się dentysty, zmienisz zdanie przychodząc do Pani Katarzyny. Naprawdę polecam. Marcin

Jeśli boisz się dentysty, zmienisz zdanie przychodząc do Pani Katarzyny.
Naprawdę polecam.

Marcin

Kazda wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemnosc, chociaz ja tak naprawde nie lubie stomatologow :)

Fantastyczna! Nie zadaje bólu bez potrzeby, leczy z wyobraźnią. Efekt estetyczny super. Aż miło się teraz uśmiechać!!! Jestem umówiona na kontrolę w grudniu i pójdę z przyjemnością!