mgr Katarzyna Sucajtysmgr Katarzyna Sucajtys - zdjęcie profilowe

mgr Katarzyna Sucajtys

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Dyplomowany psycholog. Warsztat rozwijała przy merytorycznym wsparciu m.in. CBT, INTRA, CWI w Warszawie, CDiT w Trójmieście. Na co dzień wspiera rodziców w budowaniu relacji z dziećmi. Prowadzi wspomaganie rozwoju, terapię indywidualną, diagnozuje najmłodszych pacjentów. Promotor Rodzicielstwa Bliskości, NVC. Realizuje konsultacje w środowisku domowym dziecka na terenie Warszawy i okolic, Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Duże zrozumienie, wsparcie dla rodzica. Poczułam w końcu, że ktoś wie o czym mowię, gdzie leży problem. W koncu poczułam się mamą, która cieszy się z macierzyństwa. Moje dziecko tez polubiło pania psycholog. Podczas wizyty omowilismy doslownie wszystkie wątlpliwosci, dostalam konkretny plan dzialania. Jest dużo lepiej. Na pewno będę polecać.

Świetny kontakt z dzieckiem, rodzicami. Zmieniłem punkt widzenia, zrozumiałem wiele spraw, które wydawały mi się dość mało istotne. Wprowadzilismy pewne zmiany w naszej rodzinie - na plus. Moja córka jest spokojniejsza, my też. Po konsultacji otrzymaliśmy podsumowanie mailowe z dokładnymi wskazówkami, zaleceniami. Trafna diagnoza, nie traciliśmy czasu. Będę polecać dalej.

Bardzo duza elastyczność względem dziecka – dogodne terminy, kontakt. Gdyby nie wizyta domowa ciężko byłoby przyjechać z dzieckiem. Syn od razu przekonal się do pani psycholog. Kontakt z rodzicami bez zastrzezen. Pierwsza konsultacja bardzo dluga (ponad dwie godziny), dokladna. Kwestie niezrozumiale bylly omawiane do skutku po kilka razy. Jestesmy zadowoleni, polecamy.

Pelen profesjonalizm połączony z zyciowym podejściem do rodziny. Zamiast suchego wykładu pelne zrozumienie sytuacji rodzinnej. Czułam się bardzo indywidualnie potraktowana. Moje dziecko od razu złapało kontakt co bardzo mnie zaszokowało, oczywiscie pozytywnie. Podsumowanie mailowe spotkania tez dużo ulatwilo. Na chwiile obecna widzimy poprawe po wdrożeniu zaleceń.

Dobre podejście pani Psycholog do pacjenta. Problem, który rósł został zatrzymany i pomału go niwelujemy. Pomoc pani Katarzyny jest bezcenna..

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236