Kontakt: 787020517
Sokołowska 9/327 Warszawa

Kontakt: 787020517
www.prywatnehistorie.pl
Sokołowska 9/327 Warszawa

Dyplomowany psycholog. Warsztat rozwijała przy merytorycznym wsparciu m.in. CBT, INTRA, CWI w Warszawie, CDiT w Trójmieście. Na co dzień wspiera rodziców w budowaniu relacji z dziećmi. Prowadzi wspomaganie rozwoju, terapię indywidualną, diagnozuje najmłodszych pacjentów. Promotor Rodzicielstwa Bliskości, NVC. Realizuje konsultacje w środowisku domowym dziecka na terenie Warszawy i okolic, Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Polecam panią Kasię. Duży profesjonalizm, szerokie spojrzenie na problem, świetny kontakt z drugim człowiekiem :)

Psycholog Kasię znam prywatnie, ale z czystym sumieniem polecam i będę ją polecać każdemu, kto potrzebuje pomocy psychologa, terapeuty. Kasia jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, stale podnosi swoje kompetencje zawodowe. Jest też osobą niesamowicie zorganizowaną, a do obowiązków zawodowych podchodzi odpowiedzialnie. Poza tym Kasia dba o dobrą atmosferę, jest bardzo otwarta i nieocenna. Zależy jej również na wygodzie pacjenta (dlatego też przyjmuje pacjentów nawet w niedzielę).

Kompleksowe podejście do tematu. Otrzymałem szereg zaleceń do realizacji oraz plan postępowania. Na kolejnych spotkaniach trzyma się ustalonego planu. Efekty lepsze niż oczekiwałem. Polecam.

Bardzo polecam Panią Kasię! To cudowny psycholog z doświadczeniem osobistym i zawodowym oraz wspaniałym podejściem do pacjenta!

Bardzo zaangażowana i empatyczna psycholog. Terapia z moją córką przyniosła (przynosi) naprawdę wymierne efekty. Co ważne, zarówno rodzice (my), jak również nasza córka nie boimy się brać udziału w terapii i uczęszczamy może nie z uśmiechem na twarzy, ale chętnie. Na podkreślenie zasługuję również zaangażowanie Pani doktor. Zdecydowanie zachęcam wszystkie osoby, które myślą nad terapią dla swoich dzieci.

Fantastyczny kontakt, pani Kasia jest bardzo komunikatywną i rzeczową osobą. Bardzo dobrze poprowadziła nas przez te trudną drogę jaką była praca nad kontaktem z nasza córką. Polecasz czystym sercem!

Duże zrozumienie, wsparcie dla rodzica. Poczułam w końcu, że ktoś wie o czym mowię, gdzie leży problem. W koncu poczułam się mamą, która cieszy się z macierzyństwa. Moje dziecko tez polubiło pania psycholog. Podczas wizyty omowilismy doslownie wszystkie wątlpliwosci, dostalam konkretny plan dzialania. Jest dużo lepiej. Na pewno będę polecać.

Świetny kontakt z dzieckiem, rodzicami. Zmieniłem punkt widzenia, zrozumiałem wiele spraw, które wydawały mi się dość mało istotne. Wprowadzilismy pewne zmiany w naszej rodzinie - na plus. Moja córka jest spokojniejsza, my też. Po konsultacji otrzymaliśmy podsumowanie mailowe z dokładnymi wskazówkami, zaleceniami. Trafna diagnoza, nie traciliśmy czasu. Będę polecać dalej.

Bardzo duza elastyczność względem dziecka – dogodne terminy, kontakt. Gdyby nie wizyta domowa ciężko byłoby przyjechać z dzieckiem. Syn od razu przekonal się do pani psycholog. Kontakt z rodzicami bez zastrzezen. Pierwsza konsultacja bardzo dluga (ponad dwie godziny), dokladna. Kwestie niezrozumiale bylly omawiane do skutku po kilka razy. Jestesmy zadowoleni, polecamy.

Pelen profesjonalizm połączony z zyciowym podejściem do rodziny. Zamiast suchego wykładu pelne zrozumienie sytuacji rodzinnej. Czułam się bardzo indywidualnie potraktowana. Moje dziecko od razu złapało kontakt co bardzo mnie zaszokowało, oczywiscie pozytywnie. Podsumowanie mailowe spotkania tez dużo ulatwilo. Na chwiile obecna widzimy poprawe po wdrożeniu zaleceń.