lek. dent. Katarzyna Sumińska

Zdecydowanie polecam. Boję się chodzić do dentysty, ale Pani doktor ma super podejście i jestem bardzo zadowolona.

Chodzimy do tej poradni całą rodziną. Bardzo dobra opinia o Pani doktor jest prawdziwa. Podkreślę jeszcze, że zdecydowanie ten lekarz ma podejście do dzieci i wie co robi. Brakuje tylko banneru gdzieś w pobliżu - jest na budynku, ale przydałby się bliżej Alei Wojska Polskiego.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.Polecam szczególnie osobą które bardzo boją się wizyty u stomatologa.Cierpliwie wyjaśnia problem, jest bardzo delikatna, świetnie znieczula,przede wszystkim stwarza poczucie bezpieczeństwa.Leczę zęby w tym gabinecie już od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń do kompetencji tego lekarza.Osoba godna polecenia. Kąśliwa uwaga w jednym z wcześniejszych postów mocno nie na miejscu....

Kąśliwa uwaga w jednym z wcześniejszych postów mocno nie na miejscu....

pani doktor jest rzeczywiście zabawna ale to nie jest najważniejsze bo powinna przede wszystkim dobrze wykonywać swoją pracę.ja leczyłam u niej kilka zębów (wcale nie taniej niż gdzie indziej a może nawet drożej) i po roku mam dwa z nich do leczenia kanałowego.Nie polecam jeżeli szukajcie raprawdziwego lekarza a nie pani z kabaretu.

Pani Kasia jest przesympatyczną i do tego kompetentną osobą.Szczerze polecam,szczególnie tym którzy boją się dentysty.Atmosfera jest fantastyczna,bo Pani Kasia nie stwrza dystansu i interesuje się stanem zdrowia i samopoczuciem pacjenta.A co najważniejsze świetnie leczy ząbki przy idealnym znieczuleniu.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa