lek. dent. Katarzyna Sumińska

Zdecydowanie polecam. Boję się chodzić do dentysty, ale Pani doktor ma super podejście i jestem bardzo zadowolona.

Chodzimy do tej poradni całą rodziną. Bardzo dobra opinia o Pani doktor jest prawdziwa. Podkreślę jeszcze, że zdecydowanie ten lekarz ma podejście do dzieci i wie co robi. Brakuje tylko banneru gdzieś w pobliżu - jest na budynku, ale przydałby się bliżej Alei Wojska Polskiego.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.Polecam szczególnie osobą które bardzo boją się wizyty u stomatologa.Cierpliwie wyjaśnia problem, jest bardzo delikatna, świetnie znieczula,przede wszystkim stwarza poczucie bezpieczeństwa.Leczę zęby w tym gabinecie już od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń do kompetencji tego lekarza.Osoba godna polecenia. Kąśliwa uwaga w jednym z wcześniejszych postów mocno nie na miejscu....

Kąśliwa uwaga w jednym z wcześniejszych postów mocno nie na miejscu....

pani doktor jest rzeczywiście zabawna ale to nie jest najważniejsze bo powinna przede wszystkim dobrze wykonywać swoją pracę.ja leczyłam u niej kilka zębów (wcale nie taniej niż gdzie indziej a może nawet drożej) i po roku mam dwa z nich do leczenia kanałowego.Nie polecam jeżeli szukajcie raprawdziwego lekarza a nie pani z kabaretu.

Pani Kasia jest przesympatyczną i do tego kompetentną osobą.Szczerze polecam,szczególnie tym którzy boją się dentysty.Atmosfera jest fantastyczna,bo Pani Kasia nie stwrza dystansu i interesuje się stanem zdrowia i samopoczuciem pacjenta.A co najważniejsze świetnie leczy ząbki przy idealnym znieczuleniu.

Fajna kobietka. Zna się na rzeczy. Jest miła, ostrożna i nie pcha na siłę że tak to opisze swoich narzędzi. Tłumaczy co i jak, i nawet jak nie ma czasu, to go poświęca tyle ile trzeba. Nie kosztuje nie wiadomo ile. Po prostu leczy jak trzeba i za rozsądne pieniądze, co w tych czasach jest bardzo ważne. Polecam w 100%.

W ręce Pani Doktor mam zamiar oddawać się regularnie. Po kosztownych i przykrych (a jak sie dzisiaj okazało kompletnie bezsensownych) działaniach innych dentystów, wreszcie się dokładnie dowiedziałam co mi dolega, jak to będzie robione i ile będzie kosztowało. I wszystko w takiej atmosferze, że nawet taka panikara jak ja się zdołała uspokoić. Polecam.

Zwyczajnie zapłaciłbym dwa razy tyle! Bardzo polecam! Znalazłem tu dziwny komentarz - stek bzdur!!!!!! Babka jest rewelacyjna, a do tego działa jak gaz rozweselający :)pzdrw Miro

Doktórka super!Pierwszy raz w życiu spotkałem lekarza,któremu zdrowie pacjenta lerzy na sercu.I Wytłumaczy co i jak,i dlaczego boli,i zawsze mówi co będzie robić.Gorąco polecam,zwłaszcza,że robi porządnie robi i jak na prywatny gabinet bierze naprawdę mało.Pozdrawiam.

WSPANIAŁA PANI DOKTOR !!! A jeśli chodzi o komentarze na jej temat z poprzedniej pracy-wybierzcie się sami do tych KOŁTUNÓW z Niepodległości. Powinni tam powiesić tabliczkę PŁAĆ I WYP...