lekarz Katarzyna Świejkowska

Internista, Hipertensjolog

2,5
2,6
2,5

Przesympatyczna Pani doktor, obejrzała wyniki, wytłumaczyła w czym jest problem, zrobiła EKG i echo serca i zapisała na kolejną wizytę.

Byłem pierwszy raz u Pani doktor... Hmm nie wiem kiedy wypiliśmy brudzia ale Pani doktor od razu zaczęła walić mi na Ty, fakt może i młody jestem bo 30l no ale jednak. Ogólnie hmm Pani doktor dość miła, byłem u Pani doktor jako u kardiologa hmm. Zbadała wytłumaczyła co i jak ogólnie nie narzekam, czy wrócę nie wiem.

Dramat. Dramat. Jeszcze raz dramat. Pani doktor zapomniała, że to ona jest dla pacjenta, a nie pacjent dla niej. Bardzo oschłe i wręcz pogardliwe podejście. Cały przebieg wizyty po najmniejszej linii oporu, byle by odhaczyć że pacjent zdbadany. Jeśli zależy Państwu na zdrowiu, to proszę omijać Panią doktor. Odradzam.

Odradzam.

Nie słucha pacjenta, podważa każde zdanie, nie słucha do końca, nie wnika w schorzenia, SZCZERZE NIE POLECAM, STRACONE PIENIĄDZE.

Brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem ze strony lekarza.... Serdecznie nie polecam....FATALNY LEKARZ!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam. Lekceważące podejście do pacjenta. Jako pacjent poczułem się potraktowany w sposób ironiczny. Nigdy więcej.

Jednym słowem dno. Nie interesuje jej pacjent tylko jego pieniądze. Do tego nie miła. Serdecznie nie polecam.

Super lekarz uprzejma .mila .kompetentna.wytlumaczy zrozumiale co pacjent powinien wiedziec na temat choroby swojej.