dr Katarzyna Świętek

Choroby zakaźne

Polecam Panią doktor, izba przyjęć w szpitalu na Kurlandzkiej. Zaangażowanie się w sytuację, propozycja badań, dalszego leczenia.Diagnoza trafiona.Wszystko wytłumaczone łopatologicznie, zrozumiałym językiem.Zdecydowanie polecam

Bardzo miła Pani doktor, wysłucha z czym sie przychodzi, omawia kompleksowo cały proces leczenia, nie obiecuje cudów, ostrzega przed ewentualnymi konsekwencjami nie stosowania zaleceń. Proces leczenia kompleksowy .Zdecydowanie polecam choć do Pani doktor trudno się dostać.

Ciężko stwierdzić. Wiadomo każdy ma dobry lub zły dzień. Starała się być miła, rozmawiała. Ale tak brak pewności siebie. Ogólnie ocena dobra

Niestety nie mogę polecić, nie poświęcono mi czasu, pobieżnie zajęto się moją sprawą, atmosfera była nerwowa. Krótko mówiąc musiałem zmienić lekarza.

Nie polecam, nawet nie chciała mnie osluchac, nie trafia z lekami, masakra, bardzo niemiła i opryskliwa

Bardzo dobry i doświadczony lekarz. Prawidłowo postawiła diagnozę i sposób leczenia, co w moim przypadku innym lekarzom się nie udało.

Znakomity lekarz , poświęcił mi bardzo dużo czasu na leczenie mojej przewlekłej choroby. Zdecydowanie polecam

bardzo pomogła wybrac metode leczenia i tlumaczac na czym ono polega-polecam bardzo

Pacjenta traktuje przedmiotowo.Brak zaangażowania w problemy pacjenta.

Pacjenta traktuje przedmiotowo.Brak zaangażowania w problemy pacjenta.