lekarz Katarzyna Szklennik-Berkowicz

Pediatra

Od 7 lat chodzę do Pani doktor i zawsze trafnie diagnozuje moje dzieciaki. Nigdy nie odmówiła mi przyjęcia dzieci pomimo natłoku. Zawsze miła. Moje dzieciaki lubia do niej chodzic wiec jest Ok

Świetny specjalista super podejscie do małego pacjenta jak i rodzica zawsze frafiona diagnoza lecze dziecko juz 7 lat jestem bardzo zadowolona.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bylam u Pani doktor w tym tyg. z malym moim synkiem p. dr była miła usmiechnięta i okazała dużo serca rozplakanemu dwulatkowi co do leków nie wiem narazie stosuje ale myśle że zdiagnozowala trafnie i leki zaordynowała władciwe. Nie mam zastrzezeń.

Zajebisty lekarz. Podoba mi się, że nie bierze poważnie rodzicòw z rozwydrzonymi bachorami.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź